Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Szakítsak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Szakítsak? Vagy ne? De szeretem.

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt a barátommal. és nagyon szeretem őt. de még szeptemberben a kollégiumban megcsal egyik osztálytársammal. :/ ami ebben a pláne hogy kétszer. elvileg egyszer valami buliban. :/ mikor ez megtörtént egyszerre elmondta nekem hogy mi történt.. és kértem egy kis időt mivel nagyon szerettem adtam neki még egy esélyt.. de ugye csak azt mondta hogy egyszer csalt meg... erre rá két hétre a hugom elmondta hogy több volt mint egy.. és nagyon megharagudtam rá és nagyon rosszul esett..de nem bírtam vele szakítani.. adtam neki egy leges legutolsó esélyt. de most felléptem facebook.jára és elolvastam az üzeneteit amit a csajjal beszélt. és elég jól elbeszélgettek.. ahhoz képest hogy azt mondta hogy részeg volt és azért volt.. ahhoz képest elég más jött le az üzenetekből.. de most leszeretném buktatni...de utána mit tegyek.. nagyon szeretem nem akarok vele szakítani de nagyon megbántott... de régen volt..egyszerűen nem tudom mit tegyek .. segítsetek.! pls.
2011. dec. 11. 04:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki még 38 esélyt, és 2 év múlva kérdezd meg ugyanitt, hogy mit tegyél, mert annnnnnnyira szereted...
2011. dec. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is fáj, de ő nem szeret téged. Szakíts.
2011. dec. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tf
2011. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A joszivussegeddel es a szereteteddel visszael.szakits vele.o nem tisztel es nem szeret.lehet h csak jatszott veled,kihivast akart...sajnalom de ez van... :-(
2011. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Simán szakítanék a helyedben! Esetleg próbáld meg féltékennyé tenni, ha látod rajta, h zavarja nagyon és talán képes megváltozni, adj neki egy UCCSÓ esélyt, ha semmi, közömbösséget mutat, akkor hagyd a francba!!! Lesz már biztos aki szeretni fog hűségesen!
2011. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!