Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed a melegekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegekről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint utálom őket, de kiváncsi vagyok másokra is :D

Vélemények a meleg párkapcsolatok elismeréséről? Házasság/bejegyzett élettársi kapcsolat vagy az ilyenfajta kapcsolat el nem ismerése?


2010. nov. 26. 19:49
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:

Nem látom semmi okát, hogy "utáljak" egy másik embert anélkül, hogy különösebben megismerném. Ki vagy te-én-akárki hogy ítélkezz a másik felett? Azonban néhány előttem hozzászólónak igaza van abban, hogy ennek nem kéne divatnak lennie. Például felhozok egy valamit ami néhány nappal ezelőtt történt velem: Sétálok az utcán és megállok egy ruhabolt előtt. Látok egy ruha reklámot amit a bolt rakott ki a kirakatba. Két tisztán látszóan meleg férfi ölelkezik és ül egy széken. A probléma az, hogy ennek a reklámnak az az üzenete hogy akkor vagy menő, ha úgy teszel mintha meleg lennél. Ha meleg vagy, istenem mit lehet tenni csinálj amit jól esik de azt nem tartom jó ötletnek, hogy ebből nagy felhajtást csináljon a világ. Valami amivel viszont 100% nem értek egyet és ellenzek az az örökbe fogási joga meleg házaspároknak. Egy gyereknek egyáltalán nem természetes mód ilyen körülmények között felnőni. A többi rasszista, ostoba és gyűlölködő hozzáfűzéshez meg inkább nem is alacsonyítom le magam hogy reagáljak.

16/F

2014. máj. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!