Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed a melegekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegekről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint utálom őket, de kiváncsi vagyok másokra is :D

Vélemények a meleg párkapcsolatok elismeréséről? Házasság/bejegyzett élettársi kapcsolat vagy az ilyenfajta kapcsolat el nem ismerése?


2010. nov. 26. 19:49
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
Tény az hogy a betegségük átlagossan annyira stabil hogy alig lehet változtatni. Itt az ok már nem valami kis véletlen.
2010. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Homoszexuális vagy nem, teljesen mindegy, és csatlakoznék az előttem szóló pár emberhez: ŐK IS EMBEREK! Van aki nem tehet róla van aki tehet, van aki csak divatból csinálja, személyes véleményem a dologról hogy teljesen MINDEGY. Mert minden ember azt csinál a saját életével amit szeretne, és úgy éli ahogy szeretné. Ha ő egy fiúval szeretné, akkor fiúval fogja neked nincs jogod beleszólni ebbe ahogy senkinek sincs. Utálni utálhatod, de neked ettől miért lesz jobb? utálod azért mert nem tetszik az életstílusa és a nemi hovatartozása? Arra gondoltál már hogy az ahogy te élsz/viselkedsz hány embernek nem tetszik? És belegondoltál már hogy mit érez az a szerencsétlen akit büszkén szidsz? A poén az az egészben hogy azok akik 'utálják őket' azt gondolják hogy ez 'menő' vagy nem tudom...

Én is csak azt tudom kérdezni hogy bántottak téged?


És engem is nyugodtan le lehet pontozni


Nekem személy szerint semmi gondom velük, ugyan olyan teljes értékű emberként tekintek rájuk mint a heterókra.

Ők élik az életüket, ahogy én is az enyémet, és azt hogy kivel és hogyan mindenki saját maga dönti el.


17/L

2010. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előző válaszolóhoz!


Sajnos a homofóbia eléggé jellemző a társadalmunkban. Én sem értettem, kinek mi köze ahhoz, hogy a másik a magánéletében mit csinál.


A másik dolog: melegek mindenhol vannak. Lehet, hogy azok akik ilyen büszkén bírálják a melegeket, lehet ők minden nap beszélgetnek meleggel (pl. munkahelyen), csak éppen nem tudja róla, mivel a legtöbb meleg titkolja a másságát, és csak a legszűkebb családja és a legközelebbi barátai tudnák. Kíváncsi lennék, hogy egy ilyen előítéletes ember mit szólna, ha pl. az egyik legjobb haverja egy nap bevallaná neki, hogy meleg.

2010. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
ilyen alapon mindenki beszélhet tömeggyilkosokkal is anélkül hogy észrevenné... amúgy mire alapozzátok hogy ez természetes ösztön? állatokban sincs ilyen...
2010. dec. 10. 20:23
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

- a jövő pin.ája a segjuk...

- egyre nagyobb divat a bu.ziság...

- homofóbnak lenni ma, már büszkeségnek számit...

DX

ha igazam van, írj egy 0 -át

2010. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
95%

Én 14-15 éves koromtól tudom magamról, hogy nem vonzódom a nőkhöz (sajnos), hanem a férfiak érdekelnek.


22 éves koromban találkoztam életemben először hozzám hasonló meleggel, tehát előtte 6-7 évig csak a tévében hallottam melegekről, de olyankor is átkapcsoltam a tévét.... mégis meleg vagyok....

2010. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
100%

"amúgy mire alapozzátok hogy ez természetes ösztön? állatokban sincs ilyen.."

hogyne lenne egy csomó állatfajnál mutattak már meleg példányokat ( [link]

megha ez nem term. ösztön, akkor az sem az hogy te hetero vagy...gondolkodj kicsit mielőtt írsz


"mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy a saját, vagy az ellenkező nemhez vonzódik-e"

ööö hát pont nem szivejoga eldönteni... bennünk van, kész pont.bármennyire is szeretnék,nem leszek hetero soha, ez van, de ember vagyok ugyanúgy, elfogadom magam...

2010. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak.
2011. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexualitás nem betegség! Egyidős az emberiséggel.

jogosan kérdezheti akkor mégis mi változik miért vannak egyre "többen". A valóság azaz hogy egyre többen felmerik vállalni, nem pedig boldogtalanul megházasodni, de jelenleg a magyar melegek 40%-nak gyereke és felesége van!!!én úgy gondolom hogy mindenkinek olyan nemű partnert kell választani akit szeret, és nem olyat akit a társadalmi elvárások rákényszerítenek.Én teljesen támogatom őket pedig nem vagyok meleg!!Hiszen egy meleg mit tud nyújtani egy heteronak?a meleg mozgalom arról szól hogy minnél többen vállalják fel magukat a környezetük előtt, mert ezzel nő a társadalmi elfogadottság!Sajnos a gyűlölet és a tudatlanság óriási, nézve a fentebb írók üzeneteit.Ki lenne az a hülye aki divatból lenne meleg, ki akar egy utált kisebbséghez tartozni, semmi logika nincs benne. A homoszexualitást nem lehet elkapni nem fertőző.

2012. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
a melegek… nos, mind nagyon gonoszak. Gonoszak a kőszívük mélyéig, melyben nem vér folyik, mint nekünk, hanem hányadékszerű genny és rothadó ereik ezt viszik borsónyira töppedt takony agyukba és ettől viselkednek erőszakos náci huligánokként. Megértetted?
2013. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!