Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed a melegekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegekről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint utálom őket, de kiváncsi vagyok másokra is :D

Vélemények a meleg párkapcsolatok elismeréséről? Házasság/bejegyzett élettársi kapcsolat vagy az ilyenfajta kapcsolat el nem ismerése?


2010. nov. 26. 19:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
29%
legalább annyira veszélyesek a társadalmunkra, mint a zsindejek vagy cigók.
2010. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
36%
A homoszexualitás betegség, amit gyógyítani kellene. Ha nyílt színen hirdetik, az meg a jó ízlés elleni merénylet, amit büntetni kellene.
2010. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
58%

Nekem semmi bajom a melegekkel, avagy a cigányokkal. 20/F

ui.: nem vagyok roma

2010. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
78%

Nincs bajom velük.

18/F

2010. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
78%
nincs bajom velük ugyan olyan emberek mint te vagy én
2010. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
27%
Szar lilák !
2010. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%

Nekem semmi bajom a homoszexuálisokkal. Mondjátok már el, hogy ti miért utáljátok őket? Bántottak valaha? Mert engem még soha egy sem. Van egy barátnőm aki leszbikus, és soha nem próbált meg kikezdeni vele, nem támadtak még le. Ha egy normális heteroszexuális férfi nem teper le egy nőt se az utcán, akkor egy normális homoszexuális férfi sem teper le egy férfit az utcán.

Persze mindenhol vannak perverzek, de most nem róluk van szó.

heteroszexuális 24N

2010. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
42%
ha nekik jó csinálják de ne hirdessék.nem izgatnak.
2010. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

Igazából nincs bajom velük, ők is emberek csak úgy mint mi is. Arról meg nem tehet senki, hogy milyen a szexuális beállítottsága. Ha mindenki megpróbálna nyitni egy picit a világ felé és elfogadni azt, hogy rengeteg féle ember van, jobb lenne a világ. Megmondom őszintén, régebben én is idegenkedtem a mástól, nem szerettem azt aki más, mindegy milyen szempontból. Hogy a szexuális beállítottsága miatt vagy bőrszine miatt az nem számított, csak az, hogy más volt mint én. Aztán sok év alatt megtanultam azt, hogy teljesen mindegy ki melyik nemhez vonzódik, milyen szinű a bőre, melyik országban/földrészen él, mindettől függetlenül lehet jó, vagy rossz EMBER.


Lehet lepontozni, egyet nem érteni, kb lesz@rom...

2010. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
Az első kommentelőnek: szerintem a legveszélyesebbek a magad fajta idióta s.ggfejek, akik nem látnak tovább az orruknál. Az, hogy így vélekedsz, ki is fejezi, hogy mennyire vagy intelligens ember. Ember-ember. Teljesen mind1, hogy meleg, zsidó, vagy roma, fekete, stb... a lényeg, hogy milyen ember. Tudod én egy félig roma srác vagyok, de szerintem már 12 évesen intelligensebb, teljesebb személyiség voltam, mint Te valaha is leszel ;)
2010. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!