Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed a melegekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegekről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint utálom őket, de kiváncsi vagyok másokra is :D

Vélemények a meleg párkapcsolatok elismeréséről? Házasság/bejegyzett élettársi kapcsolat vagy az ilyenfajta kapcsolat el nem ismerése?


2010. nov. 26. 19:49
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező!: Kicsit másképp látjuk a világot ;)
2010. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
33%

Én lesz*rom őket, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy a saját, vagy az ellenkező nemhez vonzódik-e. Sok emberről meg sem lehet állapítani, hogy b*zi.

DE! Az ilyen b*zi felvonuláson vonagló köcsökögtől hányingerem van és géppisztollyal irtanám őket. És ezekben az a legrosszabb, hogy akinek ez nem tetszik, az náci, homofób, kirekesztő. - Mondják ők.

De akkor mégis ki a kirekesztő? Mert nekik ugye lehet utálni a heterókat, de fordítva már nem.

2010. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

A meleg emberekről annyit elmondanék, hogy ahányat eddig ismertem, mind értelmesebb, kedvesebb, jobb arc volt, mint a heteró ismerőseim "átlaga". Ettől függetlenül tudom, hogy a melegek éppolyan sokfélék, mint a heterók, ezért en bloc nem mondanék véleményt róluk.

Ami a meleg kapcsolatok elismerését illeti: a homoszexualitás, jelenlegi ismereteink szerint, pont ugyanolyan vonzalmon alapul, a meleg szerelem pont ugyanolyan érzelmekkel és kötődéssel jár, mint a heteró szerelem. Ezért én engedélyezném a melegházasságot, mindennemű megkülönböztetés nélkül. A bejegyzett élettársi kapcsolat egy kényszerű kompromisszum eredménye, és csak egy állomás a teljes egyenjogúság felé.


Egyébként nyóckerben lakom, sőt, hogy teljesen nyugodt legyél, azt is megsúgom, hogy a Nagykörúton kívül, egy több mint száz éves, felújításra szoruló társasházban, nem mintha ez bármiben befolyásolná véleményem validitását.

2010. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
100%

A fiam 16 éves és meleg.Mikor hazahozta az párját meglepődtem,de nem utáltam meg csak azért mert vele egy neműekhez vonzódik.A fiam és kész.Szerintem mindenkinek így kellene gondolkodnia.

36/N

2010. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
100%
a párját bocsánat :)
2010. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem tudom milyen alapon útálod az melegeket. Ártottak már neked? Valamelyikük kilesett és behúzott egyszer a bokorba?

Az, hogy neked nem tetszik maga a tény, hogy valaki nem a másik, hanem a saját neme felé vonzódik, az a te egyéni véleményed.


Elmondom neked, engem irritál az a rockeres, gárdistás stílus. Idegesít, mikor látok egy fiút nagy bakancsban, hosszú hajjal, szakállal stb stb. De ez az én EGYÉNI véleményem, hogy nekem ez a külső dolog ellenszenves. Attól egy ilyen embert ugyanúgy tisztelek, és az ilyen külsejű ismerőseimmel ugyanúgy beszélgetek ha találkozunk a buszon vagy az utcán.


Nem az őskorban élünk. Nem vagyunk egyformák. Nem tudom kedves Kérdező, hogy te hány éves vagy, de a mai világunkban alap dolog, hogy tiszteljük a másik embert, és nem ítélünk el senki csak amiatt, mert MÁS. Ez a másság legyen szexuális, legyen faji, vagy akármilyen másság. EGYÉNI emberekről van szó. Egy embert az egyénisége miatt tisztelj, és ne amiatt ítéld el, hogy éppen mit tudtál meg róla.... lehet neked is van olyan munkatársad, akivel minden nap jót beszélgetsz, és közben meleg, csak titokban tartja....

2010. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%
A homoszexualitás nemi elmebetegség és csak egy más elmebetegnek lehet bemagyarázni hogy normális
2010. dec. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
68%
A homoszexualitásról 1975 óta tudjuk, hogy nem betegség. Ekkor ki is vették a pszichológiai betegségeket felsoroló „Betegségek nemzetközi osztályozása” című könyvből. Pszichológusok és orvosok nem, csak sarlatánok foglalkoznak a gyógyításával.
2010. dec. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
6%
Jó rendben! De mi a homoszexualitás ha nem betegség!? Ezt én sem tudom hogy lehet gyógyitani de nem kell lesarlatánozni azokat kit ezt a súlyos betegséget megpróbálják kezelni és nem kell orvosnak meg pszichológusnak nevezni olyanokat akik telyessen becsödöltek.
2010. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexualitás olyasvalami, mint az, hogy valaki balkezes. Régen a balkezeseket is tűzzel-vassal átszoktatták a jobbkézre, merthogy "micsoda dolog az hogy valaki balkezes" meg "az a normális" meg stb stb., ami az egyéneknél bizonyos lelki sérüléseket okozott, és sok tudat alatti károsodást. Ugyanígy van ez a melegekkel is. A melegek vágya ugyanolyan mint a heteróké, ugyanúgy szerelmesek lesznek, ugyanúgy vágynak a szeretetre, törődésre, ugyanolyan mértékű a szexuális vágyuk is, csak minden nem az ellenkező, hanem a saját nemük iránt. Erről senki sem tehet
2010. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!