Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed a melegekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegekről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint utálom őket, de kiváncsi vagyok másokra is :D

Vélemények a meleg párkapcsolatok elismeréséről? Házasság/bejegyzett élettársi kapcsolat vagy az ilyenfajta kapcsolat el nem ismerése?


2010. nov. 26. 19:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
86%
"szerintem a legveszélyesebbek a magad fajta idióta s.ggfejek, akik nem látnak tovább az orruknál" - így van, és az a legrosszabb, ha ezt komolyan is gondolja, és nem csak "viccből" írja.
2010. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
89%
Homofóbia... Az idióták erkölcse!
2010. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
A természet és az egyház törvényeinek ereje fele annyit sem ér mint az elfogadás nemes eszméje? Külön kérem: elsőtől kerülettől hetedik kerületig ne írjatok! Köszi!
2010. nov. 26. 20:28
 14/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem ítélem el. Van épp elég ellenségük. Mindenki azt csinál, amit akar. Alapvető emberi jog.
2010. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%
A homoszexualitást is a természet "alkotta meg" különben nem létezte. A vallást meg elvakult emberek találták ki.
2010. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező! Kíváncsi vagy más véleményére is, de ha nem egyezik a tieddel, az nem érdekel?!?! :D Ezért utálom ezt a világot, az ilyen buta emberek miatt, mint Te.
2010. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
23%
A meleg lanyokkal nincs gondom , es a meleg ferfiakkal se addig, amig nem erintkeznek ugy egymassal... egymas vegbeleben turkalo ferfiak.. meg leirni is undorito!!
2010. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy gondolom mindenkinek szíve joga eldönteni a hovatartozását. Biztosan nektek is vannak hülye szokásaitok,amit mások elfogadnak/elnéznek. Mondjuk aki cigizik. Sokkal többet ártanak a környezetünknek, mint a melegek. Mégsem ítéli őket el ilyen szinten senki. Igaz, ez teljesen más téma, de azért remélem értitek, miért mondtam el.

Persze az nem lenne jó, ha mindenki homoszexuális lenne mivel kihalna az emberiség:) de amíg ez a veszély nem fenyeget, nekem semmi bajom. Na meg persze az egy kicsit zavarna, ha előttem csinálnák. De ennyi.

Az is zavar hogy a barátom idézem: "piszkosan utálja" a melegeket. Finoman célozgattam arra, hogy semmi értelme, de ha ő így gondolja..hát...ez van.Itt is mindenki maga választja, hogy bunkó, vagy kevésbé bunkó.

15/L

2010. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

"Kérdező! Kíváncsi vagy más véleményére is, de ha nem egyezik a tieddel, az nem érdekel?!?! :D Ezért utálom ezt a világot, az ilyen buta emberek miatt, mint Te."

pont azzal van problémám hogy mindenki ezt a bunkó f@sz nemtörődömséget szajkózza közben karcosra játssza az "én elfogadó vagyok" lemezt! lehet ezt magasabb rendű értéknek tekinteni de szerintem materialista és egoista! ha a fiad úgy állna eléd hogy "apa, mondanom kell valamit" akkor levágnád a kezét!

2010. nov. 26. 22:00
 20/41 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nincs bajom velük, simán engedélyezném a házasságukat. Miért bánt az titeteket, hogy mi történik mások hálószobájában? Szerinem mindenki éljen úgy és azzal, akivel csak akar.

Nem értem miért kell utálni őket, mit tudnak azzal ártani, h melegek?

Tudom, h ezért a válaszért most lepontozás jár...

2010. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!