Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fizikai vonzalom nélkül működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai vonzalom nélkül működhet?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és a fiút akiről szó van, nagyon kedvelem. Örülök ha találkozhatok Vele, nagyon jókat beszélgetünk és hiányzik minden nap! Neki tetszem is, megmondta hogy Ő járna velem! DE én nem érzem azt a fajta fizikai vonzódást, amit eddig a kapcsolataimban (hát nem volt valami sok...) éreztem, nincs meg az a szikra. Persze nem undorodnék tőle, ha például megfogná a kezemet, de egy csókot, szexet nem tudnék Vele elképzelni. Fura, mert ilyet fiú iránt még sosem éreztem. És már régen volt kapcsolatom, magányos vagyok, ezért szertném ha működne. De ugyanakkor nekem nagyon fontosak az érzelmek, mint a lányok többségének!

Mit tanácsoltok, mit tegyek?


köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 26. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mert mi nem tetszik rajta, túl vékony? Arcformája esetleg?

16 éves kiscsaj meg jó dilis volt, miért gondolta, hogy egy apa elrontaná a jókapcsolatát a fiával akármilyen lány miatt? Az apa elmondaná a fiának, hogy mi történt, az szakít és az egész suli el kezdi cikizni a lányt emiatt nagyon sokáig.

2010. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem kell hülyítened. Amíg nem mondod neki azt, hogy "szeretlek!", addig nem hiszem, hogy bármi miatt is úgy kellene érezned, hogy hülyíted.
2010. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Horcsog:


Nem tudom megmondani konkrétan, egyszerűen csak nem vonzott... annyira nem az esetem ha lehet ilyet mondani!

Viszont "lelkileg" vagy hogy is mondjam... tehát hiányzik és azóta csak itt szenvedek. :(

2010. nov. 27. 14:22
 14/14 anonim ***** válasza:
És szabad megkérdezni, hogy alakult?
2015. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!