Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fizikai vonzalom nélkül működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai vonzalom nélkül működhet?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és a fiút akiről szó van, nagyon kedvelem. Örülök ha találkozhatok Vele, nagyon jókat beszélgetünk és hiányzik minden nap! Neki tetszem is, megmondta hogy Ő járna velem! DE én nem érzem azt a fajta fizikai vonzódást, amit eddig a kapcsolataimban (hát nem volt valami sok...) éreztem, nincs meg az a szikra. Persze nem undorodnék tőle, ha például megfogná a kezemet, de egy csókot, szexet nem tudnék Vele elképzelni. Fura, mert ilyet fiú iránt még sosem éreztem. És már régen volt kapcsolatom, magányos vagyok, ezért szertném ha működne. De ugyanakkor nekem nagyon fontosak az érzelmek, mint a lányok többségének!

Mit tanácsoltok, mit tegyek?


köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 26. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám. Megjelenhet az a fizikai vonzalom menet közben is. Szokták mondani, hogy evés közben jön meg az étvágy. ;)
2010. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy lány nem tud fizikai vonzalom nélkül szeretni egy fiút, szal sztem hagyd!
2010. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fontos a fizikai vonzalom!
2010. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fizikai vonzalom nélkül a szeretet csak szánalom.

Enélkül nem működhet egy kapcsolat, max. a barátság.

2010. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fizikai vonzalom nékül szerintem csak barátság.
2010. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam... Nuku fizikai vonzalom. Mondtam neki, hogy nem tettem még túl az exemen, ne számítson semmire. Fél évig udvarolt nekem, elvitt mindenhova, hogy lenyűgözzön. Éjjel nappal msneztünk. Aztán kezdtem felfedezni a huncutságot a szemében, ami megfogott bár még ez is kevés volt. Majd egyik nap közölte velem, h jobb lenne ha nem találkoznánk többet, mert fájdalmat okozok neki. Kicsit hiányozni kezdett. Majd összefutottunk egy buliban, ahol szerelmet vallott, én már nem tudtam tovább ellenállni. Életemben először vele volt orgazmusom szex közben, de még milyen...3 éve élünk együtt. :D

25L

2010. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont a legutóbbi kapcsolatom során ébredtem rá arra, milyen fontos is a fizikai vonzalom egy párkapcsolat. Ne kövesd el ugyanazt a hibát, mint én! Ha kíváncsi lennél az én történetemre, itt megtalálod: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..


Üdv.: 16/L

2010. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai vonzalom sokszor nem egy pillanat alatt jön. És, amit nem egy pillanat alatt jön, sokkal biztosabb érzés szokott lenni, mint a pillanat alatt kialakuló fellángoló vágy.
2010. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én attól félek, mi van ha később sem jön meg a vonzalom! És akkor csak hülyítettem Őt! Máskor meg mindig volt az elejétől kezdve fizikai vonzalom. Persze nem tudom... lehet minden helyzet más...
2010. nov. 27. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!