Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretem őt, de ő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem őt, de ő csak vonzódik hozzám, van esélyem meghódítani?

Figyelt kérdés
Én 19 éves lány vagyok és egy 29 éves fiúba lettem szerelmes. több ideje ismerjük egymást, de akkor mindkettőnknek volt valakije. Most 3 hete újra találkoztunk és mindkettőnk elvált. A beszélgetésünk közben elcsattant 1 csók. Egy ideig nem találkoztunk, mert apja elhunyt. Most hétfőn újra találkoztunk meghívott a presszóban 1 italra, átmentünk hozzá és szeretkeztünk, de azt mondja hogy nem szerelmes belém csak vonzódik hozzám. De újra találkozna velem.
2010. nov. 25. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

mmmm...friss husi, jol megdongetjuk:$


ezt gondolja^^

2010. nov. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs, mert már mindent kijátszottál. Ha lefekszel vele kapcsolat nélkül is, minek strapálja magát, hogy megpróbálja Veled? (Akkor se biztos, hogy kapart volna, de ha eldöntötte, hogy nem akar Téged, fejedre is állhatsz, és ezen a szex se segít, inkább ront.) Sajnos ez hiba volt.

Persze tőle se volt valami szép visszaélni azzal, hogy tetszik Neked, nyilvánvaló, hogy Te a barátnője és nem a k.urvája akartál lenni, ezt ő jól tudta, csak leszarta,és kihasznált. Tipikus szar duma ez a "nem vagyok beléd szerelmes csak vonzódok hozzád", ismerem, én ebből sok jót nem nézek ki.

Nem dőlt össze a világ, de vond le a tanulságot, legközelebb legyél óvatosabb: ne "szeretkezz" olyannal, akivel nem jársz, mert ő nem biztos, hogy "szeretkezésnek" fogja venni, csak dugásnak.

29/N

2010. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esély mindig van. Az én barátom is elejinte azt mondta, hogy ne szeressünk egymásba, mert az csak fájdalommal jár. Nekem mégis sikerült elcsavarni a fejét.

23/L

2010. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike a tanácsokat.
2010. nov. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!