Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk mennyire értékelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mennyire értékelik azt, hogy egy lány még vágyódik utána és mindent megtenne annak érdekébe, hogy újra legyen valami?

Figyelt kérdés
Az én esetembe az történt, hogy 1 év után kiszeretett belőlem egyszerű indokkal: nem akar kötődni senkihez! Kapcsolat tartás így részéről meg is szűnne, de én hajhatatlan vagyok küzdenék érte mert szeretem.
2010. nov. 24. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
De miért akarsz olyan szekér után futni, aminek a hajtója nyilvánvalóan nem akar téged felvenni...?
2010. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltál már szerelmes? A kb 11 hónap miatt ami leírhatatlan. Tudod, ha akkor lehetett minden szép és jó tökéletes egyben pár nehézségek mellett akkor azt te mért dobnád el ilyen könnyen? Ezért se értem sokszor őt ő hogy volt erre képes!
2010. nov. 24. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést. Ugyanez van nálam is, és Ő is 1 év után szakított velem. A nem akar kötődni senkihez szöveg, pedig annyit jelent h szabadságra vágyik, élni akar, vagyis megunt és új lányokkal akar ismerkedni. Az eszem tudja h miért is jönne vissza, de a szívem nem képes elfogadni.

Hidd el ha tényleg fontos lennél neki akkor veled lenne. jobbat érdemelsz! tudom nagyon nehéz, mert én is iszonyúan szenvedek, szeretem. Lehet idővel rájön h fúú b***meg jó hülye voltam,de nem hiszem.

(Amúgy nap mint nap ezt lehet hallani "én még nem éltem ki magam/szabadságra vágyom", valószínüleg az ilyen ember felfogása később sem fog változni, szóval jobb ha inkább most váltok szét)

2010. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak :)

Nagyon nehéz így nélküle és rézben meg is értem, hogy miért akar most senkihez kötődni, még fiatal, De én várni tudnék rá akár örökké mert tényleg minden jó volt vele ő se panaszkodott bár nem az a típus aki kimondja a gondjait.

2010. nov. 25. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze tudom,de az hogy te csak vársz vársz és vársz ő meg kitudja mit csinál az sem jó,mert így felemészted magad. Lehet időközbe neked is jönni fog valaki más, én is csak ebbe bízok, meg persze abba amit mindenki állandóan hajtogat:"az idő majd segít"hát várom már h segítsen mert én lassan 3 hónapja szenvedek.:D :(

Az én volt barátom anno sokat küzdött értem még összejöttünk. Most meg fordult a kocka, kérdeztem tőle h és Ő miért nem hagyja h most én harcoljak, de erre ő azt mondta h ez már más. Olyan mintha teljesen más embert ismertem volna. (utolsó voltam)

2010. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen ezek az alapmondatok amiket hallottam több embertől, de nem vigasztalnak ("idő megoldja" "jön más" stb") Egyik sem igaz rézben mert ha az idő elmúlásával telnek a napok történnek események körülötted te attól még fogsz rá gondolni, vágyódni felé (te estedben is 3 hónap:P) na és ha jön is más nem leszel boldog mivel a szíved másfelé húz. Nemkönnyű tudom én is, feltennék még egy kérdést akit szerettél igazán azt újratudnád szeretni?

PM-mailt tudnál írni utolsó?:)

2010. nov. 25. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
nem írja ki a neved alatt a PM funkciót, előtte engedélyezd légyszi:)
2010. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Voltál már szerelmes? A kb 11 hónap miatt ami leírhatatlan. Tudod, ha akkor lehetett minden szép és jó tökéletes egyben pár nehézségek mellett akkor azt te mért dobnád el ilyen könnyen? Ezért se értem sokszor őt ő hogy volt erre képes!"


Voltam már szerelmes, több, mint 4 évig egy osztálytársamba. És tényleg szerelem volt, viszonzatlan, és nem is tudta.


Na most, ha ő nem akar kötődni senkihez, akkor egyszerűen még nem elég érett az ilyen szintű pákapcsolathoz. Az éretlen meg határozatlan emberekkel meg bizony nem árt vigyázni, mert ők képesek a legfájdalmasabb és legmélyebb lelki sérüléseket okozni másoknak is, önmaguk mellett persze.

2010. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!