Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj annak is a szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj annak is a szakítás, aki megteszi?

Figyelt kérdés
Én igazság szerint ahányszor a szakításra gondolok de mindig csak sírok!Matta!Mindenbe belekötök ami vele kapcsolatos!Ha jó ha rossz!Bármit tesz!Szakítanom kell,de nekem ezzel mért szakad meg a szívem!Talán a 2 év vagy még szeretem?Szerintem ez már csak megszokás
2007. máj. 25. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Bátorság ne félj!És ne gondolkozz,ha ugy érzed már elmúltak az érzéseid,akkor tedd meg a lépést.Nem olyan nehéz,mint amilyennek tűnik.

És ami miatt meg kell tenned,hogy megtudd a legfőbb kérdésedre a választ.... szeretitek még egymást vagy sem.

Néhány nap amit már a szabadság szellemében töltöttök külön, meghozza a választ.

2007. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Szerintem annak fáj a legjobban akivel szakítanak.
2007. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Brobáljátok ki egy pár napot el tölteni egymás nélkül.Majd rá jösz mit is érzel valojában.Aztán beszéljétek át jol a dolgot és ha úgy alakul ne félj tovább lépni.
2007. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás azért fáj neked is, mert értelmes, empátiával rendelkező ember vagy, kellő mértékű intelligenciával. Hiszen bele tudod magad élni, hogy a másik mit fog érezni a szakítás után, és előre sajnálod. Sajnos a szakítás fájdalmas dolog mindenkinek, de szerintem egy rossz / nem megfelelő párkapcsolat fájdalmasabb lehet. Lekésel arról az illetőről, akivel boldog lehetnél, és te sajnálatból vagy vele. Nehéz, de szakítanod kell, ha már egyszer felmerült a gondolata, hiszen akkor valami nagyon nincs rendben. Kitartást, erősnek kell lenned! Nem szemét leszel a szakítás után, hanem az életedet próbálod rendbe tenni. Lényeges a különbség.
2007. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
85%
hogy mért fáj? hát eléggé egyértelmu. mért is szakít egy ember a másikkal? tobbnyire mert valami miatt csalodótt benne, hát és maga a csalódás fájdalmas belátás.
2007. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én is sokáig töprengtem ezen, hasonló helyzetben voltam, mint te. 2 év után kimondtam a bűvös "nem-et", de muszáj volt, mert egyszerűen már elviselhtetlen volt számomra az egész. Lassan 3 hónapja vagyok egyedül és rájöttem arra, azzal hogy szakítottam, elindítottam egy új fejezetet az életemben. Úgy érzem, hogy egy nagy teher szakadt le a vállamról. Nélküle sokkal könnyebb és lelkileg és testileg is kiegyensúlyozottabb lettem. Szerintem azzal, hogy szakítasz nemcsak magadon, de rajta is segítesz.Mégha ez nem is kézenfogható segítség! Mindketten újra kershetitek a boldogságot és remélhetőleg minél hamarabb megtaláljátok. Szerintem az is fontos, hogy szakítasz, hogy utána szívesen gondolsz majd vissza az illető srácra vagy sem! A szép emlékek közé fog tartozni vagy sem?! Sok sikert!

2007. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem megesett ez is és az is. Ezt úgy értem, hogy volt amikor én szakítottam, és volt, hogy velem szakítottak. Mindkettő rossz érzés volt. De megadtam az esélyt arra a másiknak, hogy boldog legyen. Sajnos az utolsó kapcsolat, amiben részem volt, volt a legrosszabb. A fiú 1,5 év után szakított velem, de azt kell mondjam, hogy ő a mai napig szeret a szakítás ellenére, és most kezdi igazán azt érezni, hogy nagy kár volt az anyukájára hallgatnia annak idején. Én azóta túlléptem rajta és boldog menyasszony vagyok.
2008. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem annak a faj a legjobban akivel szakitanak de aze annak is faj aki szakit>(
2010. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legrégebbi kérdés ebben a kategoriában! :D 4 éves
2011. nov. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Már 6 éves..:D
2013. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!