Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknek csak azt szabad mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek csak azt szabad mondani amit akarnak hallani?

Figyelt kérdés

Azt hiszem naiv voltam. Azt gondoltam, hogy a nőknek igazat mondani. De nem igazán, inkább azt amit hallani akarnak.


Mondok egy esetet: Feleségem szülés után egyszerűen a hasáról nem tudott lefogyni, és van ott 3 év után is egy kis pocak.

Kérdezte, hogy szexinek tartom? Mire én azt mondtam, hogy csinos és bájos, de nem annyira szexi (Saját magához hasonlítottam). Őszinte akartam lenni. Most bezzeg duzzog... meg minden.


2010. nov. 24. 08:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ha őszinte vagy, akkor besértődik, ha nem, akkor leveszi, hogy kamuzol. Vannak ilyan kérdések, amiknél válasz helyett akár egyből ugorhatsz is oda, hogy nincs szex egy hétig... :)
2010. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
28%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:23


Mondhatná a nejem, ha lenne, hogy töpörtyű a farkam! Ugyanis annyira kicsi, hogy csiklónak hívják! :D

És nőként van tele a hócipóm azokkal, akik egy ilyen, a kérdező által leírt probléma után úgy viselkednek, mint a kétéves kislányok, éppen csak a földhöz nem vágják magukat duzzogásukban. Ezzel próbálnak a pasiból pitiző kiskutyát csinálni. Az érzelmi zsarolás a gyerekek fegyvere. Felnőtt nő, egészséges önértékeléssel ilyet nem csinál. (Önértékelés= önmagad értéke a saját szemedben, nem másokéban!)

Ha a pasi azt mondta volna, hogy meghíztál, már nem kívánlak, azt mondanám, hogy bunkó. De erről itt szó sincs, a kérdező a saját vágyait fogja vissza, mivel fáradt az asszony! Ezt értékelni kéne, nem megsértődni rajta. Meg abortusszal fenyegetőzni... Fúj. Gusztustalan. Totális érzelmi zsarolás.

2010. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy ki van akadva, mert rengeteg pasi egy kis csúnyaság miatt repül máshova dugni.
2010. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Még olyan pasit sem láttam, aki egy kis csúnyaság miatt repült volna máshova dugni. Vagy olyan fajta, hogy nem bírja ki, vagy nem kap meg valamit otthon. És nem csak a szexre gondolok. Ha a pasit otthon egy hisztis, önbizalomhiányos hárpia várja, abszolút nem csodálom, ha a "szomszédba" megy némi kedvességért.
2010. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Amúgy meglehetősen erős válasz a kérdésre, hogy férfiak alig írtak, és ők sem túl erősen. Az utolsó két smiley elég beszédes :D
2010. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!