Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknek csak azt szabad mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek csak azt szabad mondani amit akarnak hallani?

Figyelt kérdés

Azt hiszem naiv voltam. Azt gondoltam, hogy a nőknek igazat mondani. De nem igazán, inkább azt amit hallani akarnak.


Mondok egy esetet: Feleségem szülés után egyszerűen a hasáról nem tudott lefogyni, és van ott 3 év után is egy kis pocak.

Kérdezte, hogy szexinek tartom? Mire én azt mondtam, hogy csinos és bájos, de nem annyira szexi (Saját magához hasonlítottam). Őszinte akartam lenni. Most bezzeg duzzog... meg minden.


2010. nov. 24. 08:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyen esetben kegyes hazugság belefér, hogy azt hallja amit akar. MÁs komolyabb dolgokban pedig nyugodtan mondj igazat, de ez azért elhiszem hogy nem esett jól neki.
2010. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Barátom, erre még csak most jöttél rá? :)

Valóban azőszinteséget dícsérik, de ha az ember az, akkor már tüzet okádnak tőle.

2010. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
21%
Sőt továbbmegyek, csak azt szabad gondolni is, amit ők akarnak!
2010. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%
Erre semmit nem szabad mondani, inkább el kell terelni a szót, mert erre jó válasz NINCS. Ezt már én is megtanultam.
2010. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nem igaz... de a szülés után megnyúlt bőr és esetleg pár kiló plusz miatt már nem is szexi számodra? Ez a szomorú!!!
2010. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%

1, és még 2 gyerek után is visszamehet az a pocak feszesre, csak azért tenni is kell nem csak otthon ülni.


Azt nem mondhatod hogy drágám pocakos vagy de nem tartalak szexinek...


Viszont találj ki te programokat menjetek biciklizni az jó hasra és fenékre is, vagy úszni vidd el találj ki programokat sétákat egyebeket mintha csak szórakozás lenne.


Nekem 2 gyermekem van és képes voltam leadni a pocakomat, de azért tennem is kellett! 27/N

2010. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Márpedig igaz, mert ha azt mondod neki, hogy szexi, azt fogja mondani, hogy: "csak azért mondod, hogy megvigasztalj?"

Ha azt mondod, hogy nem szexi, azt fogja mondani: "miért nem tartasz szexinek, talán nem is tetszem?"

Már többször átéltem ezt a helyzetet, nem egy lánynál, és mindig az a megoldás volt a jó, hogy erre nem szólni semmit, hanem valami teljesen más helyzetbe hozni hirtelen.

Mint egy hisztiző kisgyereket, aki, ha a padlón fetreng a sírástól, hirtelen felkapni és egy másik szobába átvinni, amitől meglepődik és elfelejti az egészet.

Remélem érthető volt a hasonlat.

2010. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszinteség mehet, de összehasonlítás :( Neked hogy esik, ha megkérdezed a párodtól: szeretsz? És azt a választ kapod: persze, de már nem úgy, mint eleinte... Ugyanahhoz a kapcsolathoz hasonlít, nem máshoz :D

Tehát, a fenti kérdés eldöntendő. Kiderül számomra, hogy szexinek tartod, (még ha nem is annyira, mint korábban) a helyes válasz tehát: igen. Nem kell belemenni, magyarázni.

2010. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
4%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:21


A kérdés nőkről szólt, nem önbizalomhiányos kislányokról :D

2010. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:24


Ez a nőkkel is így, van, mert miért kérdezné különben? Miért sértődne meg, ha tele lenne önbizalommal? :)

2010. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!