Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szeretnék még egy...

Nagyon szeretnék még egy babát, de a férjem és a fiam hallani sem akarnak róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 éves múlt és ha szóba jön a kistesó akkor mindig ellenkezik, és azt mondja, hogy ha meglesz, nem fog szeretni engem. Nagyon féltékeny típus, nem is szereti a gyerekeket, az unokatestvéreit is mindig bántja, osztozkodni nem hajlandó. Apa legalább annyira ellenzi, nem akar több gyereket. Hogyan tudnám őket meggyőzni?
2010. okt. 9. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyerek az apjatol hallotta, hogy nem kell egy masik gyerek. A ferjedet nem tudom hogy fogod tudni meggyozni. Ne ess (veletlenul) teherbe, mert a hazassagod fog tonkremenni, vagy abortuz lesz a vege. En sem tudtam en ferjemet meggyozni, mar volt egy gyerek az elso hazassagbol. En fiam akart kicsinek tesot, de most hogy felnott, nagy a baratikore, nem beszel testverekrol. Ha tudsz, torodj bele, hogy egy gyerekes anya leszel, vagy mast kell dontened.
2010. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De meg hozzaadnam, ha apa beleegyezik, akkor nem a gyerek dont hogy lesz e baba vagy sem. Most irigy, feltekeny, mert o az egyeduli, de nagyon jol belejonne egy kis tesoba. En nem hagynam hogy gyerek dontson.
2010. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyerekre nem bíznám a döntést. Ő belőle a félelem meg a féltékenység beszél és nyilván ezt hallja apától...

A férjedet nem tudom hogy lehetne meggyőzni szerintem nem nagyon :((

Én férjem is áldott jó lélek, de megmondta 2 gyerek a maximum! Én hiába szeretnék még harmadikat, nem erőltethetem rá (sajnos) ...Bele kell törödni. Ugyanúgy az ő élete is, az ő döntése is szeretne e még egy gyerekről gondoskodni.

2010. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is ezt mondta egyszer hogy nem kell neki másik gyerek, én erre azt mondtam, hogy " Jó szívem akkor neked nem lesz, de attól nekem még lehet:)"
2010. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!