Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknek csak azt szabad mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek csak azt szabad mondani amit akarnak hallani?

Figyelt kérdés

Azt hiszem naiv voltam. Azt gondoltam, hogy a nőknek igazat mondani. De nem igazán, inkább azt amit hallani akarnak.


Mondok egy esetet: Feleségem szülés után egyszerűen a hasáról nem tudott lefogyni, és van ott 3 év után is egy kis pocak.

Kérdezte, hogy szexinek tartom? Mire én azt mondtam, hogy csinos és bájos, de nem annyira szexi (Saját magához hasonlítottam). Őszinte akartam lenni. Most bezzeg duzzog... meg minden.


2010. nov. 24. 08:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

"A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:21"


Nincs igazad! Egy "nekem szexi vagy drágám" egy csók kíséretében tökéletes válasz. A szerencsétlen a férjénak akar tetszeni akinek gyereket szült, nem a playboyban címlaplány lenni!!!

2010. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Most nála ez azt jelentette, hogy nem vonzódok hozzá szexuálisan, hanem másokhoz, gyááááááááá.
2010. nov. 24. 09:38
 13/27 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, te győztél, nem lehet meggyőzni. Mindketten csak az egyik oldalt láttuk. Biztos te is már több nőnek mondtad ezt és mindig bevált.

Azért a kérdezőt megértem, de tudom, hogy megbékél majd, aztán annál meg nincs is jobb.

2010. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsd be neki mennyire vonzódsz hozzá szexuálisan. ;) Ugye érted?! :P
2010. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Újabb gyereket akartunk vállalni, hogy legyen tesója a 3 éves kislánynak.


na most azt kaptam meg, hogy el fogja vetetni, ha már terhes, sőt keres valaki mást, akinek szexi.


Ennyire kell büntetni. Hiába mondom hogy szeretem, és nem jól fejeztem ki magam.... áááá nagyon szomorú vagyok, bármit mondok, csak jajgat itt nekem a telefonba is, már kinyomtam a fenébe... :(((((

2010. nov. 24. 09:42
 16/27 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:41"


Egy nőnek se mondtam. Hetero nő vagyok. :D

2010. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Na, most kicsit kiakadtam. Mást gondolok nőnek. Személy szerint nem tartom igazi nőnek, aki ilyen patáliát képes csapni egy egyszerű hibáért. Miért a pasinak kell ápolnia a nő önbizalmát? A pasik hányszor faggatóznak, hogy férfias vagyok-e? Eléggé? Igazán? Komolyan mondod? Erős vagyok? Tényleg? Esküszöl? :O

A nőnek tudnia kéne, figyeljen kicsit jobban a pasi testbeszédére. Majd ha már egy hónapja nem dugták meg, akkor talán jogos a kérdés.

Attól meg végképp frászt kapok, ha azt olvasom, hogy a férfinek, akinek gyereket szült. Magának talán nem szült gyereket?

2010. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Na jah szex mostanában ritkán van, de ez csupán azért van, mert szinte mindig elalszik korán, eléggé elfárad, nem régóta dolgozik újra.

De én sosem panaszkodtam erre.

2010. nov. 24. 10:00
 19/27 anonim ***** válasza:

(Én itt a fentiekből nagyon sok hasznos választ tudtam kiszűrni, s fellelni saját gondolataimat más szerkezetben megfogalmazva. Én is köszönöm.)

Tehát ha hosszú párkapcsolatot tervezel (amit már úgy látom megalapoztál egy gyermekkel) akkor a válaszom a kérdésedre határozott IGEN.

Azonban ha meg akarod tartani büszkeséged, nem akarsz papucs lenni, nem akarsz pitizni mint egy aranyos kiskutya... akkor mondd ki amit gondolsz, mondj igazat, érvelj (ha kell) a végtelenségig (bár egyszer vége lesz mert ha 100%-ban biztos vagy állításodban és 100%-ban észszerű, akkor a nő előbb-utóbb kifogy az ütőkártyákból és tiéd lesz az utolsó lap) és őrizd meg férfi büszkeséged és nem kell játszanod a hülyét, azt hogy minden úgy lesz ahogy ő akarja, nem leszel pórazon tartott háziállat.

Bár ha már ott a gyűrű és ott a gyerek... Én sok sikert kívánok ahhoz, hogy mindig kitaláld a feleséged gondolatát, de ha ügyes vagy talán meg tudod találni a férfias, határozott, te eszed és szíved diktálta kijelentések és az ő szája-íze szerinti jó férjet példázó maszlag között az egyensúlyt, s így aránylag mindketten kiegyensúlyozottabbak lesztek lelkileg. Remélem hasznos / használható, érthető, átlátható választ tudtam adni

2010. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fogja elvetetni! Nem fogja a saját gyerekét feldaraboltatni csak mert picit tapintatlan voltál! Bújj vele össze este és nem lesz semmi baj...


Akinek meg nem is nő az ilyen, annak megnézném a fejét, amikor közli vele a neje, hogy a farka egy töpörtyű.

2010. nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!