Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Van egy pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Van egy pasim 17 éves nagyon szeretem. (én de most meginogtam. (lent) kifejtem! Sürgős segítségre van szükségem!

Figyelt kérdés

Mivel a srácnak vagy egy szívdöglesztő bátyja. (múlthetén bemutatott a családjának,köztünk a bátyjának. és én nem tudtam levenni a szemem róla. (egyszerűen kívánom és nagyon vonz.) Mit csináljak a fiúm nagyon szeret és nem lenne szívem kidobni , viszont szívesebben lennék a bátyjával, aki amúgy is úgy néz rám,mint akinek én kellek. (a bátyja 23 éves és nagyon sexy) Ráadásul múltkor megakart csókolni,de nem hagytam,pedig igencsak vágyok rá.Most mit-csináljak beleszerettem a bátyjába. A szívem azt mondja csináld az eszem meg elhúz neked a pasid mellett a helyed még akkor is ha mást szeretsz.

;' megvagyok lőve

Kérlek segítsen vki

.

Köszi:


Leina


2010. nov. 21. 21:38
1 2
 11/15 anonim válasza:
aha már értem miért züllesz... kedves Zsolt szerintem ez hülyeség , a pasi egy másik generáció. a helyébe maradnék a 17 éves fiúmmal.
2010. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kösz Zsolt a lelki támogatást ;)

Kedves 35 éves hölgy, köszönöm hogy anyám helyett is félt,de teljes mértékben megértem vele magam , sőt még jobban mint Tomival (17 éves barátom). Még1x köszi a válaszokat :)

2010. nov. 21. 22:41
 13/15 anonim válasza:

Szia! Most egy igaz történetet mesélek el neked.

A húgom (16 éves) beleszeretett halálosan a bátyánkba (anyánk 2x-ra is férjhez ment és a férjének van egy 22 éves fia)a lényeg rajta kapta őket a húgom pasija (17 éves gimis stb..) amikor szexuális kapcsolatot létesítettek. elég durva vt a helyzet stb.. szerintem se titkolózz vallj be minden érzésed és szakítsatok.


Sok sikert kívánok : Rxy 26

2010. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csak én gondolom úgy, hogy ez nem helyes? Neked hogyan esne, ha a nővéred elszeretné a párod? A srácnak mondd el, hogy a bátyja kikezdett veled és lépj ki ebből a családból, mielőtt apuka is rád indul.
2010. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom.. én személy szerint lazán fognám fel a dolgot.... bár ő tuti nem úgy fogná fel....
2010. nov. 22. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!