Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Van egy pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Van egy pasim 17 éves nagyon szeretem. (én de most meginogtam. (lent) kifejtem! Sürgős segítségre van szükségem!

Figyelt kérdés

Mivel a srácnak vagy egy szívdöglesztő bátyja. (múlthetén bemutatott a családjának,köztünk a bátyjának. és én nem tudtam levenni a szemem róla. (egyszerűen kívánom és nagyon vonz.) Mit csináljak a fiúm nagyon szeret és nem lenne szívem kidobni , viszont szívesebben lennék a bátyjával, aki amúgy is úgy néz rám,mint akinek én kellek. (a bátyja 23 éves és nagyon sexy) Ráadásul múltkor megakart csókolni,de nem hagytam,pedig igencsak vágyok rá.Most mit-csináljak beleszerettem a bátyjába. A szívem azt mondja csináld az eszem meg elhúz neked a pasid mellett a helyed még akkor is ha mást szeretsz.

;' megvagyok lőve

Kérlek segítsen vki

.

Köszi:


Leina


2010. nov. 21. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
a kur.va any.adat
2010. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Légyszives NORMÁLIS válaszokat!!!!!
2010. nov. 21. 21:41
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
normális volt.
2010. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki valakit szeret akkor nem kacsingat félre! Biztos szereted még a párodat? Nem csak megszokásból vagy vele, de a tudat alatt meg már vágysz egy másik pasira?
2010. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából szeretem,de már nem vagyok belé szerelmes :s. A bátyára vágyom, de hogy mondjam meg,hogy ne fájjon neki annyira a szakítás? Hiszen neki én jelentek neki szinte mindent. (ezt ő mondta)
2010. nov. 21. 22:09
 6/15 anonim válasza:

Ez tiszta vámpírnaplók... Damon beleesik Elenába xD na mind1 visszakanyarodva.

Ha a bátyuskáját szereted dobd ki a pasidat. Mond meg neki nagyon szeretlek,de csak barátok lehetünk,mivel már a bátyád szeretem. (Ha nyílt vagy,tuti jobban veszi,mintha nem, vagy ha SMS-be dobod. ) értem én miért fontos h szépen váljatok el,hiszen ha a bátyával leszel őt is el kell viseled. Na figyelj kislány nyugi és mindenképp a szívedre hallgass!! Sok sikert a kapcsolatokhoz.

Ui: korod esetleg megmondanád? (írásodból max 16-17

évesnek véllek)


szia:


Katy 19/L

2010. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

szia Katy!


köszi a tanácsokat! Igazad lehet abban hogy jobban veszi,ha így mondom meg neki, de eléggé félek a reakciójától.

amúgy 15 éves vagyok.

2010. nov. 21. 22:31
 8/15 anonim válasza:

15 évesen egy 23 éves pasival? hm... anyukádék mit szóltak hozzá?

Üdv: egy 35-éves nő

2010. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szüleim elváltak,anyukám Hollandiában dolgozik , apámról semmi hírem kb. 1 éve. Nagybátyámmal lakom Budapesten, és őt nem különösebben érdeklem.
2010. nov. 21. 22:34
 10/15 anonim válasza:

Szerintem simán összeillhet egy 23 éves és egy 15-16 éves, ha egyformán gondolkoznak és a lány érett. Gondoltam amúgy hogy körülbelül ennyi idős lehetsz,mikor olvastam a felső szövegedet.

Teljesen egyetértek Katyvel hallgass a szívedre szedd fel a 23 éves srácot ;) sok sikert : Zsolt 27

2010. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!