Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok! EGy kis segitsegre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! EGy kis segitsegre lnne szuksegem. Mi tortenhetett?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel nagyon szepen alakultak a dolgok. Latszott h neki is tetszem, mert amugy en nagyon felenk vagyok sosem leptem volna. Nagyon jokat beszelgettunk, utana egy het ismeretseg utan elcsattant az elso csok is. Utana pedig par nappal elkezdett "kerulni" sosem jon sehova, hiaba hivom mindig talal valami kifogast. De neten ugyanolyan sokat beszelgetunk mint eddig ott nem valtozott egyaltalan... Miert tortent ez?
2011. aug. 28. 20:55
 1/6 anonim válasza:

1.Lehet azért mert nem akar többet barátságnál.


2.Lehet azért mert annyira tetszel neki h fél lépni és arra vár h majd te lépsz felé :D

2011. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, próbáld meg vele megbeszélni, hogy miért kerül.. esetleg mondd el neki, hogy te mit érzel iránta, kicsit legyél határozottabb a találkozást illetően.

Lehet, hogy csak játszik veled, vagy csak össze van zavarodva.

2011. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehet,hogy szájszagod volt,és csók közben apró cafatokat adtál át a szájába.
2011. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem légy határozott, a lányok nem szeretik ha egy pasi alig mert megszólalni, legyél kezdeményező... hidd el tetszeni fog neki.
2011. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves harmadik, de ilyesmirol szo sincs... beszelni mar probaltam vele annyi volt a valasz h megilyedt... :-/
2011. aug. 29. 15:20
 6/6 Kistál_és_a_torz ***** válasza:

Ha megijedt, akkor várj.

(Vártál?)

2015. jan. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!