Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok, több, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, több, mint fél éve van egy 24 éves barátom. 300km a közöttünk lévő távolság, de mivel ő már egyetemista, így általában minden 2. héten jön hozzám. Vajon kibírom? Van esélyünk a boldogságra?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, több, mint fél éve van egy 24 éves barátom. Imádom őt. Túlságosan is, ez a probléma. 300km a közöttünk lévő távolság, de mivel ő már egyetemista, így általában minden 2. héten jön hozzám szerdán és csak vasárnap megy el. Decemberben 3 hetet is együtt tudtunk tölteni, csodálatos volt. Aztán jan. 2.-án el kellett válnunk a vizsgái miatt és majd csak 30.-án jön hozzám. Teljesen kikészültem. Állandóan sírok, mindenhol őt látom, mindenhol az ő hangját hallom. Mindennap beszélünk telefonon és csak az ad erőt, amikor mondja, hogy értem csinálja az egészet. Egyszerűen nem találom a helyemet, olyan tökéletes az összehang közöttünk, hogy semmi jót nem látok abban, ha nincs velem. Az összes barátnőm azt mondja, hogy nekik ez már sok lenne, ők meg pont azt nem bírnák, hogy reggeltől-estig együtt legyenek a barátjukkal. Valószínűleg jövőre abba a városba tudok menni továbbtanulni, ahol ő lakik. És abban is reménykedünk, hogy júliustól többet tudunk együtt lenni, hiszen szeptembertől már csak vizsgái lesznek, órákra nem kell bejárnia. De az még messze van és én most itt vagyok egyedül. Annyira hiányzik!!!! Együtt szoktunk fürödni, enni, aludni…mindent együtt csinálunk…..és most bármit csinálok egyszerűen üvölt a csend és majd beleőrülök a hiányába. Tudja, hogy szomorú vagyok, de nem szoktam panaszkodni, mert ekkor mindig bűntudata van, hogy nem lehet velem….persze tudom, hogy nem ő tehet róla. Mit kéne csinálnom, hogy jobb legyen? Szívesen e-maileznék olyan emberekkel is, akik hasonló cipőben járnak, illetve jártak.
2009. jan. 13. 14:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia.Nekem 3eves kapcsolatom van amibol 1evet toltotunk egyut a masik 2 atment tavkapcsolatba ami szornyen nehez mert en is nagyon szeretem ot.Tudom hogy sokszor erzed magad egyedul es biztos hogy ugy erzed mintha valami hianyozna az eletedbol es tenyleg ugy van mert nincs meleted ez mind ismeros erzes.Probald meg lekotni magad es vedd ugy ezt az egeszet mint egy akadajt es ha legyozod az akadajt nagyon boldog leszel.Szoritpk neked!!!!
2009. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!