Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » JEZUSOM! Ez nem lehet igaz?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JEZUSOM! Ez nem lehet igaz?! Ez megbocsathato? F0NT0S!

Figyelt kérdés

Hat az egesz ott kezdodott amikor a legjobb baratnom aki mellesleg 3 eve az, a szemem elott jott ossze a volt baratommal aki azert meg tetszett es ezt a csaj(nevezzuk Nikinek)nagyon jol tudta. En nagyon sok kinlodas utan megbocsatottam neki mert nagyon szerettem es nem tudnek nelkule lenni...kesobb ezt megbeszeltuk es tulleptunk a dolgon.(mellesleg az a pasi kihasznalt mindkettonket). A nyar elejen osszejottem 1 pasival aki Nikinek meg tetszett regen, de o megengedte h oszejojjek vele mert elmondasa szerint ot mar nem erdekli. A pasival(nevezzuk Adamnak) egyut voltam 4 honapot, neki adtam a szuzessegem. A vegen sokat veszekedtunk es nem tudtuk megoldani a problemainkat azert szakitottunk. Megismertem 1 pasit (nevezzuk Balazsnak) aki az egyik legjobb baratja Adamnak es Nikit is ismeri. 1x veletlenul elszolta magat Adammal kapcsolatosan es en addig fagattam mig megmondta hogy eszrevett bizonyos dolgokat, es elmondott parat. nekem is ossze allt a kep:

- Niki nyaron felhivott, hogy Adam megcsal mert halotta valakitol= gondolom ez is csak h terelje magarol a gyanut

-amikor meg egyut voltam Adammal akkor is eleg furan viselkedtek eggyut= csak megjatszottak

- Niki nagyon keveset keresett egesz nyaron

- mostanaban csak hulyeskedesbol rakerdeztem hogy: hey Niki miert nem jossz ossze Adammal? erre meg mondja, hogy aval az idiotaval stb stb...olyan utalatosan...



Az egeszbol levonva, hogy Adam csalt a legjobb baratnommel majdnem egesz nyaron...ezt alatamasztotta Balazs is mert sokat volt Adammal. Balazs emlitette, hogy Nikin is csak atment, es otthagyta, szerintem ezert utalhatja most annyira Niki. Adamot mindenki dicseri hogy jaj de rendes srac stb. Apummal is talalkozott a multnap es mondta neki, hogy udvozol. Nem 100% biztos az egesz de en meg mindig nem birom felfogni meg feldolgozni. JEZUSOM...


Szerintetek micsinaljak? Hogy bizonyosodjak meg, hogy igaz?

Szerintetek a gyanus szempontok tenleg gyanusak????

Kerdezzem meg Nikit?

MIT CSINALJAK?


En olni tudtam volna barmikor Nikiert gondolkodas nelkul de ez mar szerintem nagyon nagy szemetseg volt tole nem?


Bocsi,hogy hosszu lett deh rovidebbre nem sikerul...


2010. nov. 20. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell 4 hónap után odaadni magadat ebben a korban, és nem lesz ilyen problémád.

Igen, kérdezz rá amúgy. Ha rizsázik, akkor nem érdemes ilyen társaságban lenned.

2010. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tudatlanság néha áldás, érdemes megkockáztatni egy barátság teljes feláldozását ezért? Egyikőtökkel sem jár már mert egy féreg, ha meg elárult a barátnőd megkapta ami járt.
2010. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom te ,hogy vagy vele,de nekem az ilyen jelekről mindig gyanakodtam és olyan érzésem volt ,hogy igazam volt és az esetek 99% ban be is igazolódott
2010. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!