Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, fiúk, megbocsátható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, megbocsátható ez?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt (külön élünk)

Egy félreértés miatt belém kötött a párom, részegen az igazát hangoztatva.Durván elzavart, és trágár módón szidta az édesanyámat hosszasan, hiába kértem hogy hagyja abba. A vége az lett hogy teljes erőmből arcon ütöttem.

ÉN bocsánatot kértem, Ő haragszik


2010. jún. 17. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
rendesen haragszik v csak morci?
2010. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nézd inkább este a francia - mexikó meccset mint hogy ezen rágódsz!
2010. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
buta lány.. vagy tudod-e? én a helyedbe szóba se állnék vele többet nem még h én pitizek neki... keres olyat aki szeret és becsül... 16/f
2010. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Neki kellett volna bocsánatot kérni..
2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Mexikónak drukkolok

a Franciák most sehol sincsenek :/

2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
igy van ahogy az úcsó mondja
2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Neki kellene inkább bocsánatot kérnie, nem neked félni amiatt, hogy megbocsát-e. Amúgy a részegség miatt mondhatott ilyeneket, de ilyet akkor sem lehet, még ha össze is kaptatok. Ez már komoly dolog, üljetek le, és beszéljétek meg. Ha meg sértődősködik, akkor sajnos nem tudom, mit kellene tenned.
2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*előtti
2010. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

utolsó voltam: azért sok sikert kívánok!

14/F

2010. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem kellett volna bocsánatot kérned... az édesanyudát vette a szájára.. ostoba..
2010. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!