Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, fiúk, megbocsátható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, megbocsátható ez?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt (külön élünk)

Egy félreértés miatt belém kötött a párom, részegen az igazát hangoztatva.Durván elzavart, és trágár módón szidta az édesanyámat hosszasan, hiába kértem hogy hagyja abba. A vége az lett hogy teljes erőmből arcon ütöttem.

ÉN bocsánatot kértem, Ő haragszik


2010. jún. 17. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs miért bocsánatot kérned.
2010. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ha tudtad, hogy részeg és csak az alkohol mondatja belőle, akkor nem lett volkna szabad megütni (amúgy sem)


de ha józanul mondanék ilyeneket, és kapnék egy pofont, akkor még megbocsátanám

2010. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

nincs igaza.

hagyd "főni".

előbb-utóbb rájön, hogy hülye volt és ő megy oda hozzád.

ha meg mégsem, akkor itt gondok vannak és ne sajnáld.

drukkolok.

32/F

2010. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

lényegtelen, hogy részeg volt, felnőtt ember, viselje a tettei következményeit, nehogy már még a lánynak kelljen elnéznie, hogy inzultálják, és az anyját szidalmazzák, mert az illető éppen részeg. Ezért a cselekedetért pedig teljesen jogos következmény, ha behúznak.

Ha ennyire nem tud viselkedni részegen, akkor ne igyon.

A pasinak kéne sűrűn bocsánatot kérnie, és nem duzzognia.


Amúgy számomra az is fura, hogy 8év után még mindig külön éltek, lehet, hogy nem kéne ezt annyira forszírozni

2010. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak egyszer kérj bocsánatot a saller miatt. Utána megkérdezném hogy emlékszik-e hogy miért kapta. Ha nem felvilágosítanám, ha meg igen akkor csak annyit mondj, hogy felnőtt létére szégyellje össze magát a gyerekes viselkedése miatt. ÜDV23F
2010. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor is sincs jogod megütni,még ha igazad volt akkor se!Amúgy sztem neki is ugyanúgy bocsánatot kellene kérnie,meg neked is!beszéljétek meg!utánna egy jó szex aztán minden frankó!
2010. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem.Tarkón kell lőni,főleg hogy anyukádat szídta az ital nem mentség...eszedbe ne jusson bocsánatot kérni.
2010. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kedvesek vagytok.telefonon bocsánatot kért,de nem volt tiszta most sem.Én csak annyit mondtam sajnálom a történteket. Hát elég önérzetes férfi,de remélem nem lesz szakítás a vége.

Családi okok miatt nem élhetünk együtt, és a részegsége is visszatart.

2010. jún. 17. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!