Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi nem vagyunk olyan gazdagok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem vagyunk olyan gazdagok, de a barátomék azok. (? )

Figyelt kérdés
Tehát a barátom családja gazdag, szép házuk van, mindene megvan, sajnos mi nem ugyanígy állunk, elég szűkösen vagyunk, bár ez a ruháimon nem is nagyon látszik, csak hát a környék ahol lakunk nem éppen a legszebb, még szépnek se mondható, és ezek az utcák... a házunk viszonylag szép, bár hozzájuk képest nem nagyon, szóval az lenne a kérdésem hogy szerintetek gond nélkül meg tudnám mutatni neki a helyet ahol lakok? Mert így nagyon rosszul érzem magam miatta... remélem elfogadja a helyzetet, nálatok volt már ilyen helyzet ?
2010. nov. 20. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha normális és tényleg szeret, akkor szerintem nem fogja érdekelni.
2010. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

Pároméknál mindenki diplomás, nekem meg esti gimiben lesz érettségim 26 évesen.

Anyós-jelölt jól kiosztott emiatt.

Kinyalhatja...

2010. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki szegény nem szégyen! Elmegy minden pénz az adókra stb. de ha kis parasztház az is lehet nagyon otthonos és ha tiszta nem piszok minden akkor szerintem semmi probléma sincs! Tiszta udvar rendes ház és amúgy meg erről nem te tehetsz hogy hogy éltek gondolom és ha a srác normális akkor semmi gond sincs! Engem pl egyáltalán nem zavarna!
2010. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túlreagálod a dolgot. Fordított helyzetben Te "el tudnád fogadnmi" azt hogy ő szegényebb? Ha igen akkor miért gondolod hogy nála ez problkémát fog jelenteni
2010. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elfogadnám úgy ahogy van :)) hiszen ezért vagyok vele, remélem ő is így gondolja :) köszönöm a válaszokat :D
2010. nov. 20. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális, akkor nem érdekli.


Saját tapasztalat, hogy a "szegényebb" réteg hűségesebb, mint a gazdagabb. Szóval részemről abszolút nem gáz! :D Jó, mondjuk azért annyira csóró se legyen, hogy szappanra nem futja (kicsit túloztam...). :D

2010. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

16:07-nek pont!

Erről van szó!

2010. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nálunk fordítva van. de nekem barátomék háza is ugyanolyan jó, mint a miénk, imádok ott lenni. engem mamám házára emlékeztet a házuk, ő lakott ilyen igazi régies házban.

ha szeret a párod, nem fog neki gondot jelenteni.

2010. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt hiszem szakítok vele én... mint kiderült más lánnyal csókolózott ....
2010. nov. 20. 20:42
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ha igazan szeret elfogad ugy ahogy vagy,ha meg nem fogad el ugy,akkor nem is szeret igazan es kar vele legyel...
2010. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!