Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem, hogy a srácoknak csak a nagymellű, tökéletes alakú nők kellenek. Az ismerettségi körömben mindenki csak azokért rajont stb. Azonban itt mindig olvasom, hogy nyilván fontos a külső is, azonban ti nem ilyenekre vágytok. Miért bújtok el a világ elől?
2010. nov. 19. 21:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Mert otthon is elég jó a megfigyelőképességünk.

Geez. Legalább átfogalmazhattad volna.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki újra, mert ugyanez a kérdés nem rég sikeres volt. És gondoltam, hogy majd megint kialakul egyféle érvelés, de most nem jött össze
2010. nov. 19. 23:19
 23/31 anonim ***** válasza:

Akkor érveljünk a copy-paste ellen. :)


Milyen érvelésre gondolsz? A kérdés kicsit túl általános. Ki mit tart normálisnak, elég relatív. Meg ugyanez elmondható az elbújásról is.

2010. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
az úgymond "túl rendes srácok" általában rendes, aranyos szép csajra vágynak akik általában félénkek is némileg, csakúgy mint ők maguk, értsd: 2 félénk ember nehezen szólítja le egymást külső beavatkozás(pl.:barátok segítsége) nélkül. Én is hasonló vagyok és nem jöttem volna össze a barátnőmmel ha nem lettek volna barátaink ^^ :/ szerintem hasonló okokból nem találkozol te se ezekkel a fiúkkal..:)
2010. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hát látod ez egy 1 jó kérdés:D Erre már én is keresem egy ideje a választ:| De nem találom:P :D Azok a fiúk akik a környezetemben élnek legtöbbje retro"b*zi" ( nem szó szerint b*zi)... meg olyanok akik a jó kis szőke plázap*csákra buknak-.-" Bár soha nem értettem meg mire jó ez a "szercsipuszcsiláwcsi" -.-" xD :D A fiúk másik része a közelemben ők viszont olyan kis nyusziik : ) és félnek még megszólítani is az embert:( De hát ez van :)
2010. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Tisztában vagytok vele hogy seggek vagytok?
2010. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ki a fene bújik el? A normális srácok arra vannak, hogy segítsenek beíratni a jegyeteket vagy feltenni nektek a táskát a vonatra, stb, stb...

A kapcsolat, járás, szex pedig kizárólag a bunkó parasztoknak van fenntartva. Az összes lány tudja belül, hogy ez az igazság, csak túl fájdalmas lenen beismernie magának.

2010. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
utolsó sorban: "lenne"
2010. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem bújunk el, csak nem vesztek minket észre, mert csúnyák vagyunk.
2010. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Idáig itthon bújkáltam, de most meggondoltam magam. Igenis megyek és felszedlek titeket, normális lányok! Nekem ilyen kell!

Szóval holnap megyek este a Morrison's 3-ba, aki normális lány, és egyedül érzi magát, jöjjön szintén!

2010. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!