Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem, hogy a srácoknak csak a nagymellű, tökéletes alakú nők kellenek. Az ismerettségi körömben mindenki csak azokért rajont stb. Azonban itt mindig olvasom, hogy nyilván fontos a külső is, azonban ti nem ilyenekre vágytok. Miért bújtok el a világ elől?
2010. nov. 19. 21:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A "legnormálisabb" nem vagyok, abból csak 1 van, aki nem tudom ki, mer bújkál. Viszont én nem is bujkálok, mindjárt indulok ki a tömegbe. (Bár ott lehet a legjobban elbújni... :))
2010. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Mert a világ teli van ostobákkal. Logikátlan, következetlen, állatias, taposó idiótákkal. Miért legyünk azokkal egy légtérben? Éppenezért elvonulunk egy nyugodtabb helyre, ahova azt engedjük be, aki megérdemli, magyarul nem idióta, esetleg még ér is valamit.


Legalábbis én :D

2010. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
21:38 - azt várod a szobádban ülve, hogy bekopogjon hozzád? :D
2010. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel. Ne bujkáljatok! Lépjetek elő a színfalak mögül és szedjetek fel minket!!! 21/L
2010. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

21:40

Mondtam én ilyet, hogy csak ülök és várok? :D

2010. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Hát akkor lányok, tessék kimozdulni otthonról!!

(Én is 2 perc múlva indulok! :))

2010. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
"Miért legyünk azokkal egy légtérben?" --> utca :D
2010. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

21:48

Jó, bevallom, mióta megtudtam, hogy kint idióták vannak, nem mozdulok ki a lakásból, még az ablakot se nyitom ki : ( :D Nem kell mindent szószerint venni, én most a lelki légtérre gondoltam :P Bár ha úgy vesszük, bizonyos mértékben igazad van, mert az utcára ugyan muszáj kimenni, ha jót akarok nekem, viszont kocsmába, szórakozóhelyekre, verekedések közepébe meg ilyenek nem kirándulok :D

2010. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

21.15

Hát akk mi másért..?:)

2010. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
22.05 mert mondhatni bejön :D
2010. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!