Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Lányok írjanak!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Lányok írjanak!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az gáz, ha a pasi akivel 1 hónapja együtt vagyok nem köszönt ma fel?
2010. nov. 19. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
ha szülinapod vagy névnapod van gáz.. ha pedig arra gondolsz, hogy fel kéne köszöntenie mer 1 hónapja vagytok együtt akkor meg kicsit nagyok az elvárásaid....
2010. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Nemtudom, én nem szoktam ilyesmivel foglalkozni. 1 hónap alatt nem is biztos hogy szóba jön a születés/névnap, az egy hónapos forduló meg nem érdekel.
2010. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért, Erzsike vagy?
2010. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, ma van a névnapom. Erről már beszéltünk, hogy kinek mikor van szülinap, névnap..
2010. nov. 19. 16:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg ma van a szülinapom...mi is 1 hónapja vagyunk együtt..engem se köszöntött fel. Én is ezen agyalok, hogy gáz-e, pedig még az elején említettem. Rosszul esik hogy nincs semmi. Én azzal vigasztalom magam, hogy (lehet a te barátod is ilyen), hogy nem tudja észben tartani az ilyesmit. Sőt az is lehet, hogy majd este rukkol elő valamivel, nem?:)
2010. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Nem hinném, hogy este bármi lesz is, hiszen nem írt és jelezte bármilyen módon, hogy este taliznánk. Bár csak a holnap esti bulit beszéltük meg. Azért szarul esik...

Neked pedig Boldog Szülinapot! :)

2010. nov. 19. 16:51
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor igenis gáz! Szülinap, névnap igen, hóforduló nem!

Amúgy meg még nincs vége a napnak, reménykedj!

Tapasztalatból mondom, hogy a pasik ilyeneket nagyon nehezen tudnak fejben tartani! Bezzeg, ha focis dolgot kérdezel! Rögtön tudják a választ!

Mindenesetre én boldog névnapot kívánok, a másik lánynak pedig boldog szülinapot!

Este Megasztár! Hajrá Lakatos Yvette!

2010. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! További szép napot és jó tv nézést! :)
2010. nov. 19. 17:03
 9/16 anonim válasza:

Szerintem nem annyira gáz elfelejteni.. a pasik mindent elfelejtenek..kivéve foci,cigi. tapasztalatból tudom.

nézd el neki. csak pasi xD

2010. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a barátomnak ma van a szülinapja, és az első dolgom voltreggel küldeni neki egy sms-t. :)Igaz én lány vagyok, és azilyen dolgokat általában nem felejtem el. De rosszul esne, ha a fiú még annyit se mondana, hogy "b+" Amúgy meg hónapfordulónkat én se említettem neki. Az nem olyan lényeges még így az elején.
2010. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!