Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Most akkor mi is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most akkor mi is van? Nem értelek titeket. Mit gondoltok? (lányok is írjanak, légyszi. )

Figyelt kérdés

Régen csúnyának találtam magam,ehhez nagyban hozzájárult az általános iskolai környezet.Nem volt sok barátom,nem voltam "vagány",jól tanultam és ezért lenéztek.Ehhez jött,hogy kövérnek láttam magam,ami a mai napig így van és csúnyának találtam az arcom.Az önbizalmam,nemhogy a nullával volt egyenlő,egyenesen mínuszba volt.

Így nem csoda,hogy egy fiú sem nézett úgy rám!


Aztán egyre több helyen olastam,hallottam,hogy sokkal jobban kedvelitek a magabiztosabb,jókedvű lányokat,akikt elfogadják magukat olyannak,amilyenek.

Sokat szenvedtem,de úgy érzem jó úton haladok.Rengeteget köszönhetek a középiskolai közegnek,nagyon jó hatással vannak rám.Nekik köszönhetem,hogy megismerhettem önmagam egy új oldalamról.Rájöttem,hogy én is lehetek szép,ha 1-2 apróságot megváltoztatok.

Úgy érzem megéri ennyit szenvedni.Most már van önbizalmam,bár nem túl sok,azt hiszem ez a pont elég önbizalom.Szóval nem gondolok magamról keveset,de sokat sem.Sokat mosolygok,jókedvű lettem,mindennek a jó oldalát nézem,és próbálok másoknak segíteni.Tanácsot adni,meghallgatni,velük lenni bánatukban.Nagyon jól érzem magam.Rendszeresen tornázok,és törődöm a bőrömmel.

Azt hiszem sosem éreztem még ilyen jól magam.

Úgy gondoltam,hogy ez a szenvedés változást hoz majd a fiúk terén is...de még mindig elkerülnek.Az osztályból 2 fiúval vagyok jóban.Velük szoktam beszélgetni,hülyülni...de ezen a téren még van hova fejlődnöm.

Mégis van egy olyan érzésem,hogy nem vagyok jó,hiszen hiába vagyok jókedvű,mosolygós,magabiztos,a fiúk felém sem néznek.


Tudom,hogy van még időm,de olyan rossz érzés,hogy a lányok arról kérdezgetnek,hogy van-e barátom,ki tetszik,közbe pedig még nem is csókolóztam.


Most akkor mi tetszik jobban egy lányban?Mit gondoltok a helyzetemről?

15/L


ui.:bocsi,hogy hosszú lett.


2010. ápr. 23. 18:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Egyébként nincs sok fiú az osztályban.

És kérlek csak értelmes választ írjatok!

2010. ápr. 23. 18:50
 2/15 anonim ***** válasza:

Jó úton haladsz, meg fiatal is vagy még.

Így tovább.

20/f

2010. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok.A középsuliban megjött az önbizalmam,vidám vagyok meg kedves.Mondhatni hogy szép is vagyok,de nem nagyképű és egoista.Csak az a baj hogy velem sem foglalkoznak a fiúk,nem volt még barátom és nem is csókolóztam.

15/L

2010. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Jó érzés tudni,hogy ezek szerint jó úton haladok és nem vagyok ezzel egyedül;) Akkor türelmes leszek és várok:D

Második válaszoló: tudom nehéz váltazni,de ne add fel,egyszer minket is megtalál a szerelem.

2010. ápr. 23. 19:00
 5/15 anonim ***** válasza:

18 F

Volt már olyan fiú aki tetszett? És közeledtél hozzá?:-)

Tök jó, hogy sikerült így megváltoznod, de ha szeretnél magadnak egy jó barátot, akkor lehet, hogy neked kell megtenni az első lépést. :-)

2010. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok, lesz ez még jobb is! A ti korosztályotokat képviselő srácok egyelőre annyit néznek h mekkora a csaj melle, milyen a segge, mennyire öltözik kihívóan és persze mennyire néz ki jól. Vagy mennyire ribanc. Később majd felfigyelnek rád is, és a hasonló csajokra. Továbbra is így tovább. Magabiztosan, jókedvűen, és lehetőleg mosolygósan!!! Az igényes megjelenés meg gondolom alapvető, ami nem egyenlő a ribancossal.
2010. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Na igen,az önbizalomhiányhoz az is hozzájárult,hogy 3 fiú is tetszett,persze nem egyszerre:D Próbáltam szemezni velük,néztem őket,rájuk mosolyogtam,de nem léptek.Ha elmentünk egymás mellett köszöntem nekik,aztán próbáloztam egyre inkább.De mind a három kikosarazott.Ráadásul az egyik nagyon csúnyán bánt el velem,azóta nem is szólunk egymáshoz,sőt egymása se nézünk,pedig egy suliba járunk.

2010. ápr. 23. 19:06
 8/15 anonim ***** válasza:
melyik városban laksz?
2010. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért érdekel?:)

Azt hiszed felismertél?Én kétlem,de sose lehet tudni:P

2010. ápr. 23. 19:29
 10/15 anonim ***** válasza:
szia,a többiek már leírták amit én is gondolok, hogy jó úton haladsz, annyit tennék hozzá, hogy 15 évesen nyugodtan beismerheted a barátnőidnek, hogy még nem csókolóztál! én is 18 voltam az elsőnél, és 15 évesen ismertem sok lányt aki még szintén nem, sőt, most is ismerek olyan 19 éveset, akinek még nem volt meg az első csók. fő az őszinteség, a barátnők meg fognak érteni:) sok sikert a pasikhoz! (20/L)
2010. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!