Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Most akkor mi is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most akkor mi is van? Nem értelek titeket. Mit gondoltok? (lányok is írjanak, légyszi. )

Figyelt kérdés

Régen csúnyának találtam magam,ehhez nagyban hozzájárult az általános iskolai környezet.Nem volt sok barátom,nem voltam "vagány",jól tanultam és ezért lenéztek.Ehhez jött,hogy kövérnek láttam magam,ami a mai napig így van és csúnyának találtam az arcom.Az önbizalmam,nemhogy a nullával volt egyenlő,egyenesen mínuszba volt.

Így nem csoda,hogy egy fiú sem nézett úgy rám!


Aztán egyre több helyen olastam,hallottam,hogy sokkal jobban kedvelitek a magabiztosabb,jókedvű lányokat,akikt elfogadják magukat olyannak,amilyenek.

Sokat szenvedtem,de úgy érzem jó úton haladok.Rengeteget köszönhetek a középiskolai közegnek,nagyon jó hatással vannak rám.Nekik köszönhetem,hogy megismerhettem önmagam egy új oldalamról.Rájöttem,hogy én is lehetek szép,ha 1-2 apróságot megváltoztatok.

Úgy érzem megéri ennyit szenvedni.Most már van önbizalmam,bár nem túl sok,azt hiszem ez a pont elég önbizalom.Szóval nem gondolok magamról keveset,de sokat sem.Sokat mosolygok,jókedvű lettem,mindennek a jó oldalát nézem,és próbálok másoknak segíteni.Tanácsot adni,meghallgatni,velük lenni bánatukban.Nagyon jól érzem magam.Rendszeresen tornázok,és törődöm a bőrömmel.

Azt hiszem sosem éreztem még ilyen jól magam.

Úgy gondoltam,hogy ez a szenvedés változást hoz majd a fiúk terén is...de még mindig elkerülnek.Az osztályból 2 fiúval vagyok jóban.Velük szoktam beszélgetni,hülyülni...de ezen a téren még van hova fejlődnöm.

Mégis van egy olyan érzésem,hogy nem vagyok jó,hiszen hiába vagyok jókedvű,mosolygós,magabiztos,a fiúk felém sem néznek.


Tudom,hogy van még időm,de olyan rossz érzés,hogy a lányok arról kérdezgetnek,hogy van-e barátom,ki tetszik,közbe pedig még nem is csókolóztam.


Most akkor mi tetszik jobban egy lányban?Mit gondoltok a helyzetemről?

15/L


ui.:bocsi,hogy hosszú lett.


2010. ápr. 23. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek nagy részében nem feltétlen számít a külső!


Természetesen mint minden hímember, én is jobban szeretem, ha egy lány vékony, jól néz ki és vagány de nem egoista tapló! De példának hoznám fel: általánosban felsőben volt egy osztálytársam... nem volt éppen vékony, bár a kövértől is nagyon messze volt! Viszont arcra szép volt, és eszméletlen haláli... :D Akkorákat marhultunk! :) Nem lett belőle soha semmi, az utolsó 1.5/2 évben nem is akartam már többet! Ez így baromi jó volt, nem akartam semmit elk*rni (mivel TUDTAM, hogy a csaj sem akar többet)!


Mostanában pedig neten beszélgetek egy lánnyal, 4 évvel idősebb nálam (hopszi XD), ő mindig azt hangsúlyozza, hogy csúnya meg így-úgy-amúgy szidja magát! Elismerem, tényleg nem a legszebb lány a világon, de neki szintén eszméletlen humora van, és hogy mit gondol magáról: nem izgat magasfokon, nekem tetszik! Azóta már találkoztunk személyesen is, de elég távol lakik sajnos... ez is ennyi volt! De... nem is ez a lényege a mondandómnak, hanem az, hogy ne foglalkozz azzal, hogy te hogy érzed magad! Mármint persze foglalkozz, de a lényeg az legyen, hogy emiatt ne rejtsd el magad! Vállald fel magad így, ha nem tetszel egy srácnak, van ilyen! De előbb vagy utóbb úgyis jön valaki, akinek tetszeni fogsz és ő így fog szeretni! Ez van, ne akarj más lenni! :) Önbizalom a legfontosabb és hogy ne legyél "kuka", lehessen veled jókat dumálni! Ez egy idő után úgyis feledteti vele azt, hogy hogy nézel ki! :) Tudod... én magam jöttem erre rá: a kinézet csak egy másodlagos dolog, a legfontosabb te magad vagy! :D


15/F

2010. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nah a a helyzet, hogy sok a köcsög,akik csak magukkal foglalkoznak(hajvasi meg csöönaci),meg azokkal a csajokkal akik kidobják amiük van,de a belső értékeket nem nézik,nah ezekkel neis foglalkozzatok,majd eljön az igazi,jah és merjetek lépni ha úgyvan
2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Próbáld meg elfogadni magad úgy,ahogy vagy. Lásd magad szépnek, énis hasonlóan jártam,mint te. Most már 20 éves vagyok és amikor 15 éves voltam,bizony nekem sem volt pasim. Mindig volt aki tetszett, de senki sem viszonozta. Körülöttem már minden lánynak volt pasija( legalábbis mindenki azt mondta-és mint utólag kiderült,sokan hazudtak) és hát kezdtem kétségbe esni. Aztán új környezetbe kerültem és hirtelen a fiúk csak úgy zsongtak körülöttem. Nemsokára eljön a te időd is, csak ne görcsölj felette annyit. Ha fiúk közelében vagy,viselkedj természetesen, legyél önmagad. És egyszer majd elkön egy fiú,akinek nagyon bejössz majd :) 20/L
2010. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha fiúzni akarsz akkor légy nyitott rá..lehet h a fiuk ugy érzik h nem érdemes feléd közeledni mer te visszahúzódobb "haver" lány vagy... lépj te is:)
2010. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne félj, még nem késtél le semmiről! Általános iskolában én is önbizalom hiányos voltam, ma meg már akkora egóm van, mint a ház (néha még kicsit sok is :)).

Szerintem ez a kamaszkorral jár, a megoldás, hogy majd kinősz belőle.

Mondjuk az első csókomat 14 évesen kaptam és voltak 1-2 hetes "kapcsolataim", az első komoly kapcsolatom 18 évesen kezdődött, tehát ne aggódj ennyire emiatt. Majd meglátod milyen vicces lesz, ha mondjuk 5 év múlva újra találkozol az általános iskolai osztálytársaiddal és látod, hogy az osztály "szép" csajai, meg "jó női" mennyire nem szépek, sőt...de az alapján, amit leírtál, jó úton haladsz, a cél, hogy mentegetőzés nélkül kimondd, hogy "igen, szép vagyok" (és persze hidd is el!). Amint eljutsz idáig, le sem tudod majd vakarni a pasikat, meglátod. Hajrá! :)

2010. ápr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!