Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy valamibe beletemetkeztetek és megbántátok, mert rájöttetek, hogy elszalaszottatok egy pasit?

Figyelt kérdés

Pl új munka új hobbi. De elhanyagoljátok egy (vagy több) fiú barátotokat, aki esetleg a háttérben többet akart volna. De ti elhanyagoltátok, mert inkább a munkát vagy a hobbitokat válaszottátok, vagy csak "lusták" voltatok egy találkozót szervezni. És hát egy pasikat a "bocs nincs rád időm" dumával igen hatékonyan lehet eltávolitani...


tehát volt már ilyen ballépésetek, és rájöttetek és megbántátok? (mondjuk egy közös baráton keresztül jöttetek rá, hogy a pasi többet akart, esetleg a levelezésekből következtettétek ki)


2010. nov. 19. 01:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én mindig ezt csinálom, nem csak pasikkal, de barátokkal is, és sose bánom meg. Nekem ezek egyszerűen nem fontos dolgok.
2010. nov. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Moszuke ***** válasza:

elsőnek:

a pontos válasz így nézne ki:

Én mindig ezt csinálom nem csak pasikkal, de barátokkal is és MÉG sose bántam meg. Nekem ezek egyszerűen NEKEM MÉG nem fontos dolgok.

...:)



a saját válaszom:

nem volt még hasonló.

a szememben a munka egy kötelező rossz aminél minden fontosabb.

ergo ilyen nem történhet velem hogy havert vagy nőt elhalasztok..


másokkal megtörténhet gondolom ez munkához való hozzáállás kérdése.

a hobbijaim sem izgatnak annyira hogy emberi kapcsolatokat áldozzak fel értük.

nálam első az 'ember' aztán jövök 'én' aztán 'minden más'.

és néha az 'ember' és 'én' helyet cserél.. kedv függő:)

22/f

2010. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Moszuke ***** válasza:

jáj szó ismétlés, -nekem

:)

2010. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

igen, nem lennél pasi, ha nem igy tennél :) énis igy gondolom.


Amúgy elsősorban lányok válaszát várom

2010. nov. 19. 01:28
 5/17 Moszuke ***** válasza:

hajnal fél 2.

ilyenkor pang a fórum:))


majd holnap próbálkozz csúcsidőben:D

olyan 3-4-5körül amikor hazaér a sok ovis és jönnek kérdezgetni hogy terhesek-e.. és jönnek a vadak a vérszagra:) én itt leszek!:DD

ha lesz kedvem;p

2010. nov. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam ,csak amilyen hülye vagyok, elfelejtem kiirni a kérdést akkor :/
2010. nov. 19. 01:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Második: nem hinném hogy változna, pontos tervem van az elkövetkező 20-30 évre (20 leszek amúgy és lány), és kizárt hogy bármi bezavarjon, pláne ilyesmi dolgok.. Az emberek amúgy is jönnek-mennek.
2010. nov. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Moszuke ***** válasza:
egyedüllétet tervezel?:S
2010. nov. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 taj getosz ***** válasza:
Konkrét terv 20 30 évre?hol élsz te?:D
2010. nov. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 taj getosz ***** válasza:
az emberek azt se tudják,holnap mi lesz!Jó látni valakit aki pontosan tudja mit kell tennie a következő 30:DDD évben:D
2010. nov. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!