Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek az kellemetlen, ha a barátnőtök/ párotok beszél az érzéseiről, és elmondja, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Az én barátom azt mondta nekem, hogy ő férfiként nem nagyon tudja, és nem is akarja az érzéseit mutatni, szavakba önteni. Ha elmondtam neki, hogy megszerettem, fontos lett nekem, fájna, ha leveszíteném, vagy hasonlók, akkor arra nem szokott reagálni, akár szóban teszem, akár írásban. Ő az érzéseiről semmit nem mond nekem.


Nem tudunk sajnos sokszor találkozni, és mivel ilyenkor egyéb módon nem tudja mutatni, hogy azért kedvel, sokszor nagyon elbizonytalanodom.


Szokott keresni, az egyértelmű, hogy nem csak szex miatt van velem, érdeklik a dolgaim. De soha nem mond semmit, arra sem reagál, amit én mondok neki.


Ez lehet azért, mert kellemetlen neki ilyesmiről beszélni, vagy ilyen érzelmes dolgokat hallani tőlem?

Vagy inkább saját magában bizonytalan?


Ti hogy vagytok ezzel? (Ő 25 éves, én 23)


2010. nov. 18. 12:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%

Lehet h tényleg nem szeret róla beszélni,bár nekem is attól h velem van érzem h szeret,azért jólesik energiával tölt fel ha mondja is. Pl.jó ha reggel felkelsz,s mondja szeretlek kicsim,jó munkát.stb Ez csak egy példa arra,h mennyivel pozítivabban látja az ember a napját ha vki megerősíti abban h van értelme a dolgaiknak.Engem is biztosan zavarna,sztem üljetek le beszéljétek meg. Mond neki h neked erre szükséged van,h mindig biztos lehess magadban,s jólesne ha kedvesen bókolna vagy ilyesmi.

Néztem ezt a szeretetnyelves izét..hát nekem mindegyik van. xD

2010. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mások előtt lehet, hogy zavarban van. Ha kettesben sem meri felvállalni az érzéseit, akkor az érzéseivel vannak bajok.
2010. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ezek mind négyszemközti helyzetek voltak, amikor a vele kapcsolatos érzéseimről beszéltem neki. Ha írtam, az is egy privát szféra szerintem.
2010. nov. 18. 14:34
 14/26 A kérdező kommentje:

Elég ellentmondásosnak érzem. Szavakkal soha, semmit nem fejezett ki, pedig nem 2 hónapja ismerjük már egymást, hanem jóval több.

Viszont ha van rá lehetőség, szeret hosszan átölelni, főleg elbúcsúzásnál, és visszafordulni még egyszer, hogy adjon egy búcsú csókot.

2010. nov. 18. 14:42
 15/26 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy Neked ez fontos?

Am. ellentmondásosan is viselkedik. 25 évesen ideje lenne kinőnie az Eastwood westernekből.

A legtöbb férfitól messze áll, h. szerenádot adjon egy nőnek, de amiről Te írsz, az se természetes. Ilyen szélsőségesen szerintem nem az.

2010. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem minden pasi megnyílik amikor szerelmes:)

Az én párom amíg nem voltunk még szerelmesek annyit se mondott, hogy buu vagy báá:D De amikor szerelmes lett akkor igen is elmondta h nagyon szeret velem akar lenni stb.

És NEM NYÁLAS nehogy azt higyjétek:D

Sztem nem szeret..:S

2010. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam már erre:S.

Ráadásul szerintem 9 hónap már elég idő rá, hogy megérjen benne, hogy meg fog-e szeretni, vagy sem. És ha eddig nem szeretett meg, valószínű ezután sem fog szerintem:(. Mert ez már nem az az az időtartam-szerintem-amire azt lehet mondani, hogy még kialakulóban van, hogy lesz-e kötődés, és szeretet.


Vagy szerintetek én vagyok a ló másik oldalán, aki 9 hónap után már tudja, hogy szereti őt? Bár így éreztem már 3 hónap után is, csak akkor még nem mondtam el neki.

2010. nov. 21. 08:45
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem kellemetlen. Egyáltalán nem.
2010. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Edward Cullen ® ***** válasza:
Szóval. A férfiak általában reálisan gondolkoznak. Sokkal inkább ez befolyásolja őket mint az érzéseik. A nőket többnyire az érzéseik irányítják. Számukra ez a mérvadó. Sajnálom , de személy szerint én se szeretem az ilyen érzelgős dolgokat. Jó, 1-2 szeretlek még elmegy , ez természetes. De amikor a csaj a nap 24 órájában ezt fújja ,h hihetetlenül szeretlek. Nem tudnék nélküled élni. Folyton kérdezgeti ,h "ugye szeretsz" , v túlzásba viszi a romantikázást. "Amikor együtt vagyunk megáll az idő, ez hihetetlen érzéki, csak te és én, a lelkünk eggyé vállik." Szóval bocsi , de ilyen szinten ettől már rosszul vagyok xD. Mert ez nem vall reális gondolkodásra. Én úgy vagyok vele ,h jó ha együtt vagy valakivel, mert jól érzitek magatokat együtt, jól szórakoztok, megértitek egymást. De ez már sok. Őszintén ha valaki állandóan ezt fújja nekem attól én menekülök. Az ilyen jellem általában, túlzott féltékenységgel is együtt jár... na azt végkép nem szeretem... hát szóval ennyi... én így vélekedem erről. Jó dolog a szerelem... de mint minden dolog az is mértékkel :)
2010. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Edward Cullen ® ***** válasza:
Jah igen, és attól ,h nem preferálja az érzelgősséget mint a legtöbb ffi az nem bizonyítja ,h nem szeret. A lényeg ,jól érezzétek magatokat egymással. A drámaiságot nem kell túlzásba vinni. Olyanez mint amikor egy színész túl játszik 1 darabot , az sose jó.
2010. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!