Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek az kellemetlen, ha a barátnőtök/ párotok beszél az érzéseiről, és elmondja, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Az én barátom azt mondta nekem, hogy ő férfiként nem nagyon tudja, és nem is akarja az érzéseit mutatni, szavakba önteni. Ha elmondtam neki, hogy megszerettem, fontos lett nekem, fájna, ha leveszíteném, vagy hasonlók, akkor arra nem szokott reagálni, akár szóban teszem, akár írásban. Ő az érzéseiről semmit nem mond nekem.


Nem tudunk sajnos sokszor találkozni, és mivel ilyenkor egyéb módon nem tudja mutatni, hogy azért kedvel, sokszor nagyon elbizonytalanodom.


Szokott keresni, az egyértelmű, hogy nem csak szex miatt van velem, érdeklik a dolgaim. De soha nem mond semmit, arra sem reagál, amit én mondok neki.


Ez lehet azért, mert kellemetlen neki ilyesmiről beszélni, vagy ilyen érzelmes dolgokat hallani tőlem?

Vagy inkább saját magában bizonytalan?


Ti hogy vagytok ezzel? (Ő 25 éves, én 23)


2010. nov. 18. 12:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Férfiak, mint én is nem nagyon érzelgősek. Nem merülünk el annyira az érzelem világában, mint ti nők. Ti benne éltek, mi inkább csak a felszínen sétálunk, ezért se tudunk normálisan kifejezni szavakban érzelmeket.

Ezt neked kell érezni, ha foglalkozik veled akkor szeret is.

2010. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A fiúgyermekeket általában úgy nevelik, hogy ő a kemény férfi, nem mutathatja ki az érzéseit. Ez különböző korlátokat alakít ki sok pasiban, ami sajnos a későbbiekben is visszaköszön. Az indokot tudom, de a megoldást nem :( Annyi még, hogy többféle "szeretetnyelv" van: összesen 5, utána tudsz olvasni neten, ezek azt írják le, hogy egyes emberek milyen úton-módon mutatják ki a szeretetüket. Olvasd el, nézd meg, hogy a Te barátod hogy mutatja ki, és koncentrálj erre. Attól hogy eltér a szeretetnyelvetek, még nincs gond, csak el kell fogadnod, hogy azért, mert nem mondja, még fontos vagy neki.
2010. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Utána fogok olvasni. Tényleg úgy érzem, mintha más kommunikációs csatornáink lennének:(.
2010. nov. 18. 12:38
 4/26 anonim ***** válasza:
egy férfi ha szeret,megmondja. ha nem,akkor nem. ez a szégyenlősség,meg h nem szeret az érzelmeiről beszélni,csak duma.
2010. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
és még 1: ha téged ez zavar,keress olyat aki kimutatja h szeret-és tényleg szeret is
2010. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Na én éppen ezért, már 15 éves koromban megtanultam, hogy ha a barátőm mond valamit, akkor azt kell rá mondani, hogy én is kicsim! :D Univerzális válasz, és meg lehet vele előzni, hogy a gyakorikérdéseken kibeszéljenek. :)
2010. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lelkileg, és érzelmileg kiegyensúlyozott ember képes rá, hogy kifejezze, kimutassa az érzéseit. Ez érzelmi intelligencia kérdése, és hagyjuk most a macsókat, meg hogy én kemény férfi vagyok, meg stb...

Persze nem kell túlzásokba esni, de azért az még nem gáz, ha egy férfi elmondja a barátnőjének mit érez iránta(már ha érez egyáltalán valami, és nem csak azért van veled, mert épp nincs más)!

2010. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is meg szokott fordulni a fejemben, hogy talán "ha nincs más" alapon van velem.
2010. nov. 18. 13:06
 9/26 anonim ***** válasza:
hányas voltál fogalmazásból?
2010. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ez a megjegyzés sajnos nem segítette elő, hogy a kérdésemhez kapcsolódó információt kapjak, kedves utolsó válaszoló. Szerintem érthető így is, nem akartam hosszan kommentálni. Időnként úgy érzem, "ha nincs más, akkor jó vagyok én is" alapon van velem.
2010. nov. 18. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!