Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A legtöbb nő szégyennek,...

A legtöbb nő szégyennek, titkolnivalónak tartja a menstruációt. Ti férfiak, hogy viszonyultok a menstruáló nőhöz? Jogos a nőknek az állandó aggodalma, hogy kellemetlen helyzetbe kerülnek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ugyan ugy.. nincs aggodalomra ok..
2010. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szégyellem az biztos.Nem hirdetem nagy táblával ha éppen megvan de nem feszengek a ráirányuló kérdésektől esetleg poénoktól... sőt!:D Inkább fiúk szoktak zavarban lenni mert el sem bírják képzelni az egészet:D Már úgyértve hogy (eddigi tapasztalataim alapján) tök undorítónak képzelik el mindenféle vizuális fantáziát bevetve :D
2010. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

szerintem nem a férfiak egészsége kategóriába kellett volna írni oO : D

én lány vagyok, de utálom >.< ellennék enélkül. inkább örökbefogadok egy gyereket, minthogy évtizedekig ilyen dolgot kelljen havonta átélnem.

2010. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én nő vagyok és nem szégyellem,hiszen ez természetes dolog(bár azért néha meglennék nélküle).a normális pasik sem tartják cikinek,hiszen természetes dolog.
2010. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és én se szégyenlem :D
2010. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Én kb 13 éves koromig tartottam szégyennek / titkolni való dolognak, azóta teljesen az életem részévé vált, és semmiféle érzelmet nem érzek "iránta" :D Persze én se hírdetem, de nem azért, mert pl a férfiak nem mestruálnak, azt se hirdetem ki pl az egyetemen, h na jó akkor most elmegyek sz*rni (:S), pedig olyat mindenki szokott, mégse veri nagydobra az ember... De ettől még nem szégyellem, h szoktam sz*rni / menstruálni :D Meghát én is tudok poénkodni ilyeneken, meg ilyesmi szóóval...
2010. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
0%

én is lány vagyok , és egyetértek a 17:33-assal. Inkább örökbefogadnék gyereket , utálom azokat a napokat :S .

ja és szégyenlem ... a környezetemben többnyire bunkó pasik vannak .. :SS

2010. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én csak akkor érzem kellemetlenül magam amikor elmegyek egy nagyobb áruházba venni egy csomag betétet és a mögöttem levő pasinak meg majd kiguvad a szeme, hogy mit merek venni!:(

L/18

2010. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
A feleségem sosem veri nagy dobra. Látom rajta, amikor nem érzi jól magát, de magától nemigen panaszkodik, ha rá nem kérdezek. Természetesen nem titkolózik - ha éppen én megyek bevásárolni, nyugodtan felírja a listára a tampont is -, inkább diszkrétnek nevezném, és én ezt nagyon becsülöm benne. Például sosem találkoztam még a wc-ben kirakott tamponos dobozzal vagy betéttel. Ott van a közös fürdőszobaszekrényünkben, de ha egy haverom vagy kollégám beugrik, nem ég a pofám, ha esetleg wc-re megy. Természetes folyamat, de azért lehet diszkréten kezelni, ez még nem prűdség.
2010. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
utolsonak.Miert akkor most en undorito vagyok,mert a wcn tartom a betetemet?na mindegy zerintem nem azeert nem fogom eldugni a pasim elol,mivel ott cserelem ki nem fogom mashova tenni csakhogy eszre ne vegye a parom!ferfisoviniszta....22/L
2010. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!