Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolat így indul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolat így indul? Mit tegyek, ha bizonytalan saját magában?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet egészen hétköznapinak tűnik, de én már nem tudom. Megismerkedtem egy fiúval, nagyon aranyos, kedves jól indultak a dolgok. Nagyjából két hete vagyunk együtt, elég sokszor találkoztunk, nem volt semmi gond, lelkes volt. Rég volt utoljára barátnője, de ő akarta jobban ezt a kapcsolatot most, viszont a napokban már jelezte felém, hogy bizonytalannak érzi magát. :( Nem akar bántani, de jelenleg kiszámíthatatlannak tartja magát és fél, hogy fájdalmat okoz. Akarja a kapcsolatot, de ezen jár az agya. :(

Minden kapcsolat így indul? Eddig nem igazán volt normális kezdetűm, s ezért nem igazán értem, hogy normális-e ez a bizonytalanság így az elején... Mit tehetnék, hogy ne kételkedjen magában, ha abban biztos, hogy akar engem?


Köszi a válaszokat!


21/N


2010. nov. 16. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a kapcsolatok általában nem így indulnak
2010. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nő vagy, keress olyan fiút, aki 100 %-ig biztos abban, hogy téged akar. Mert ha egy férfi akar egy nőt, nem fog bizonytalankodni. Ennyire egyszerű.
2010. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de általában az emberek nem bizonytalanok, hogy szeretnék-e a kapcsolatot vagy sem. És az külön érdekes, hogy már 2 hét után bizonytalan. Az pedig, hogy kiszámíthatatlannak titulálja magát, mert fél hogy megbánt...háááát sztem beszéld meg vele.
2010. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak duma. Nem meri megmondani/nem akar megbántaihogy mégse te vagy az akivel járni akar azért találta ki ezt a h.lye dumát
2010. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!