Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Megszokott,...

Mit válasszak? Megszokott, régi kapcsolat, vagy az új, de szenvedélyes viszont bizonytalan?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 7 éve élünk együtt párommal, már 1x szakítottunk, de kibékültünk.Igazi tündér, mindent megtesz értem, tényleg mindent. De közbejött egy másik, aki teljesen más mint ő és nagyon bejön. De a régit is szeretem. :( Tanácsok?
2010. ápr. 25. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

járt utat a járatlanért....

főleg, ha szereted a párodat és ő egy tündér:) akkor miért kockáztatnál?

2010. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nos, a párommal a szex, hogy is mondjam, nem épp kielégítő. És valamiért vonz ez a férfi, okos, érdekes, fel lehet rá nézni, stb.
2010. ápr. 25. 09:09
 3/12 anonim ***** válasza:
"Igazi tündér, mindent megtesz értem, tényleg mindent." Számomra ez úgy hangzik a szövegkörnyezetben, hogy "néha túl sokat is, néha túl sok belőle" továbbá " én meg nem annyira tudom viszonozni". Lehet kicsit sok neked, azért kell (ene) a másik. A kényelmes élet (unalmas) egy vadabbért (ami tarthat 2 hétig) ? Hát, 25 éves vagy , dönts okosan!
2010. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerinted azért tesz meg mindent a régi párod, mert nem szeret? 7 év sok idő. Eldobnád egy bizonytalanért? Az a baj hogy te döntésképtelen vagy, nyilván oka is van! Az újjal lefeküdtél már? Szerintem nem érdemled meg a rég párod. Nem bántani akarlak, de elég hülye szitu, hogy ez így kialakulhatott a párkapcsolatod mellett.
2010. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy mindezt megdumáld a pároddal, hogy elmond neki hogy lehetne jobb a sex. Szerintem nem túl célravezető egy gond elől elfutni.
2010. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én csak a saját példámból tudok kiindulni, ugyanez volt nálunk is a helyzet, természetesen 2 hét mulva vége lett az ujnak, a régihez meg dacbol nem mentem vissza, gondoltam ugyis találok tőle jobbat, és azóta SE!!! hidd el, ha talált egy ilyen embert, akkor tartsd meg! utana ugyis mindenkibe őt kereseed, hozzá hasonlitod, senki nem fog neked megfelelni. a szexet meg meg lehet oldani->kommunikáció! sok sikert!
2010. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
09:20 ott a pont
2010. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
köszi ;)
2010. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tündér és meg tesz mnidnet?

Egyébként a kapcsolatotok nem unalmas sekélyes megszokott. kiszámítható?

Igen akkor mond el,hogy van egy srác aki udvarolna neked. Ha meg küzd érted akkor maradj vele ha nem akkor jobban jársz ha mész.

Saját tapasztalat. Azóta nekem más a férjem és a gyerekeim apja. S az illetőnek a megszokottnak s van családja.

2010. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szex részben azért nem jó,mert te másról fantáziálsz.2 emberen és az érzelmeken múlik. Te mit teszel a kapcsolatotokért?Mit teszel azért,hogy jobb legyen?Ha egyáltalán akarod.. Vagy ez így jó kifogás és tökéletes érv a másik mellett? A szeretet nem arról szól,hogy egy másik jobban bejön,mert az másabb.A te életed,neked kell döntened,de lehetőleg senki érzéseivel ne játssz és ne használd ki egyiket sem.
2010. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!