Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Megszokott,...

Mit válasszak? Megszokott, régi kapcsolat, vagy az új, de szenvedélyes viszont bizonytalan?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 7 éve élünk együtt párommal, már 1x szakítottunk, de kibékültünk.Igazi tündér, mindent megtesz értem, tényleg mindent. De közbejött egy másik, aki teljesen más mint ő és nagyon bejön. De a régit is szeretem. :( Tanácsok?
2010. ápr. 25. 09:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a "tündér" barátod nem érdemel meg Téged és nem rosszindulatból írom ezt. Ha már Te nem becsülöd meg, akkor hagyd hogy más megtegye.
2010. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
járt utat a járatlanért? én inkább azt mondom: aki nem kockáztat, nem is nyer. én ugyanebben a szituban voltam 21 évesen 7 éves kapcsolat. soha nem gondoltam, hogy valaha is más fog kelleni, annyira jó csapat voltunk. aztán egyszer csak bumm! hatalmas szívdobbanás, na és igen, amit rég nem éreztem, hogy irdatlanul kívánom a másikat. irtó szenvedélyes kapcsolatnak indult és ilyen helyzetben nehéz arra gondolni, hogy amúgy milyen jó a másikkal. úgy meg voltam bolondulva, de nagyon féltem, mert mi van, ha pofára esek? két szék közt a pad alá? nem tudom hova mentem volna akkor... tudod mit? én életemben először úgy döntöttem belevágok a bizonytalanba, felrúgva ezzel egy jól működő kapcsolatot, vállalva, hogy irdatlanul megsebeztem azt, akit mindettől függetlenül én nagyon szerettem. ennek pont 3 éve. azóta is az "új" férfival vagyok együtt és lassan 8 hónapos lesz a kisfiunk, igazi szerelemgyerek! :) tény és való: mikor évek óta együtt vagy valakivel, nem estek úgy egymásnak, mint a kapcsolat legelején, de elmonhatom, hogy még mindig szenvedélyes a kapcsolatunk. ennyi idő után is kívánom és felnézek rá, igazi férfi. megérte! :)
2010. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!