Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és a barátom 14éves, kb egy hete járunk, és még nem smároltunk sőt csók se volt. Ugy gondolom h az ő dolga h megcsókoljon. Nem smároltam még senkivel sem, és már kiváncsi vagyok h milyen.

Szerintetek miért van ez?


2010. nov. 13. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a következő válaszolóval értek egyet!
2010. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor velem fogsz egyetérteni.
2010. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert félős a csávó. Lehet még ő sem smárolt senkivel. Legyél türelmes! (Szerintem ez a pasi dolga.) Egy hét még nem nagy idő.
2010. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teremts lehetőséget arra, hogy megcsókoljon!

Bizonyára félszeg még, és nem mer kezdeményezni!

2010. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert még ő is csak egy 14 éves kisfiú, aki valószínűleg szintén nem csókolózott még soha, és te vagy az első barátnő az életében.

Ne siettesd, és ne legyél türelmetlen. Szerintem csak fél még, és kicsit bátortalan.


Örülj az együtt töltött időnek vele, kicsit bátorítsd, nézz a szemébe hosszan, mosolyogj rá.

2010. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!