Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segiitség, nem tudok főzni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiitség, nem tudok főzni! Ez nagy baj? Te járnál ( összeköltöznél ) olyan lánnyal, akinek mindene a helyén, de nem tud, ( nem szeret ) főzni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ezen a téren el vagyok kényeztetve.Nálunk mindig apukám főzött, mesterszakács, és én annyira utálok főzni. Ha kell egy héten kétszer, még elmegy, de minden nap. Nem az a baj,hogy nem akarom, hanem annyira nem megy! Tehetségtelen vagyok. Te járnál iyen lánnyal, ha egyébként, mindene megvan, ami kell?
2010. nov. 13. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engem eleinte nem zavarna, de ha valóban komolyan gondoljátok ezt az összeköltözést, akkor azért illene megtanulni, mert állandóan rendelni valóban rengeteg pénz.


És ahogy az egyik válaszoló írta, apukád biztos szívesen segítene. Ha mesterszakács, akkor 100 százalék, hogy megtanít neked pár dolgot. Hátha azzal együtt meg is szereted, aztán magadtól akarsz majd egyre finomabb és változatosabb kajákat készíteni...:)


Vagy akkor még vannak a főzőtanfolyamok is. Ha megengedhetitek magatoknak ,még az is megoldás lehet. Ezekről bővebb infót nem tudok adni, mert én is csak hallottam róluk de sok infóm nincs, esetleg keress rá és érdeklődj. :)


Ha megengeded, lenne egy személyesebb kérdésem: apukád mint mesterszakács az ünnepeken otthon volt veletek, vagy dolgozott? Illetve mennyi volt a keresete, megérte ez neki, vagy csak azért csinálta, mert szerette?:)

Ne haragudj ha tolakodó kérdés, csak én is az idegenforgalomban szeretnék elhelyezkedni szakácsként vagy cukrászként, és érdekelne mondjuk egy átlagos kereset, mert valamiből meg is kell élni... Köszi.


F.

2010. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na igen!!!

Hová fajul a világ???

Ennél gázabb dolgok is vannak...

De gondolj csak bele!!!

Ha gyerekeid lesznek???

Te is olyan "mekis" anyuka leszel akit később emiatt a gyerekei szégyellnek majd???

Mosni legalább kimosol a párodra???

Azért vannak még dolgok amit egy nőtől elvárnak a férfiak!!Nem?

Ez olyan minimum szint!!!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Fogadni merem h szexelni tudsz?!!!

Ne hidd h ez elég lesz mindíg!!!!!!!!

Leszel még 40-50 éves is...

:-)

2010. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A bunkó megjegyezésektől kiméljetek meg.

Képzeld, mosok ,takaritok.

Fözni is szeretnék, és köszönöm a sok jótanácsot.


F, persze szivesen válaszolok.

Apukám, amióta az eszemet tudom ,

minden hétvégén és este dolgozott.

Soha nem volt otthon, karácsonykor ,dolgozott.

Engem a nagyszüleim neveltek mondhatni .

Elég jól keresett, mondhatni nagyon jól, de amikor változtak a viszonyok, tönkrement. Szóval ez elég bizonytalan szakma.

A szakmai részről, ő nagyon profi, volt,vezető, védnök cimet kapott, ,meg kitudja még mit, ezért tudtunk mindig megélni.

Azt hiszem, ez a két dolog kell.

Szakmailag profizmus minél hamarabb, és kitartás.

Nekünk mindig azt mondta, hogy a vendéglátás, alja szakma egy pedagógushoz képest. De attól, mi még szeretjük persze.

Nem sokat beszél, mert mindig olyan fáradt és kivolt a sok embertől, mire hazaért.

Megmondom ,elég kiégett csalódott ember, mert tul sok mindent látott.

Nem csak szakács, de vezető is. Mondjuk ez személyfüggő. lehet ,hogy valaki jobban birja.

Volt, hogy többmilliót keresett, volt nagy házunk, autó, amikor jött a rendszerváltás, és később, telitett lett a piac, akkor késöbb tönkrement. Késöbb már nem is dolgozott magánvállalkozóként.

De ismerek szakácsokat, aki ma is jól megvannak, ezért ez olyan kérdés, amire nem könnyű válaszolni.

2010. nov. 14. 17:56
 15/17 A kérdező kommentje:

ő erre biztos azt mondaná.

Sokat kell dolgozni, profinak kell lenni, és meg kell fogni a munka végét.

És kell valami, amit csak te tudsz.

2010. nov. 14. 17:59
 16/17 A kérdező kommentje:
gondolom olyan szakács, aki profi és jól tud fözni, tud olyat, amiért megfizetik, 150- 200 000 keres. de lehet többet is. Minden a helytől és a embertől függ. Nagyon.
2010. nov. 14. 18:03
 17/17 A kérdező kommentje:
ez most kevésnek tünik, de Magyarországon nagyon nem fizetik meg őket. Csak ha elismertek lesznek.
2010. nov. 14. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!