Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segiitség, nem tudok főzni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiitség, nem tudok főzni! Ez nagy baj? Te járnál ( összeköltöznél ) olyan lánnyal, akinek mindene a helyén, de nem tud, ( nem szeret ) főzni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ezen a téren el vagyok kényeztetve.Nálunk mindig apukám főzött, mesterszakács, és én annyira utálok főzni. Ha kell egy héten kétszer, még elmegy, de minden nap. Nem az a baj,hogy nem akarom, hanem annyira nem megy! Tehetségtelen vagyok. Te járnál iyen lánnyal, ha egyébként, mindene megvan, ami kell?
2010. nov. 13. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Na most akkor döntsd el: nem tudsz, vagy nem akarsz. :D


Mellesleg számomra nem elvárás, hogy a barátnőm tudjon főzni, de azért néha jólesik. Hogy is mondják, a férfiak szívéhez a gyomrukon át vezet az út - azon keresztül is. :)

2010. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én se tudok főzni, mégis velem van a barátom 3 éve :D Bár még nem élünk együtt, és ha majd fogunk, akkor sem én főzök majd, hanem mindenki otthonról hozza a kaját (vidékiek vagyunk és Pesten tanulunk), de majd az egyetem vége felé nekiállok megtanulni :D Szerintem jó móka lesz együtt tanulni főzni a barátommal :) 19/L
2010. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy ezen múlna, hogy valaki szeret, elfogad téged vagy sem.

egyébként sok lány manapság már 20 évesen sem tud főzni, mert egyszerűen minden kitolódott ugyebár. mivel régen már egy lánynak akár 15 évesen gyereke született, így hamar a konyhában kellett sertepertélnie. de ez ma már nincs így. igen, nem hátrány, ha tud az ember főzni.

én mondjuk már 12 évesen rá voltam kényszerülve, hogy főzzek, mert nem csinálta meg helyettem senki. ennek egyrészt örülök, mert ma már tudom, hogy kell.

2010. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy a volt barátommal együtt én is föztem, és rengeteg idő elment vele hétvégenként. Viszont én is szeretném neki megadni azt, hogy ne a kifőzdéből kelljen ennie. Azért ,mert szeretem. Viszont szerintem időpocsékolás. Nem lehet egy szavam se, mert én is mindig rendes kaját kaptam.

Csak sajnálom rá az időt.

Első hsz...

Hát azért nem akarom, mert nem megy, de lehet

azért nem megy, mert nem akarom :D

2010. nov. 13. 09:47
 5/17 A kérdező kommentje:

És akkor honnan esztek? Hozattok, és vendéglő? Ez elég macerás. Most fogunk összeköltözni, és szeretnék néhány tippet.

Honnan lehet hozatni ételeket?

Ha ezt is azt is vegyitem, akkor talán nem tünik fel, hogy kezdő vagyok.

2010. nov. 13. 09:50
 6/17 A kérdező kommentje:
Kösz, azért ez megnyugtató.
2010. nov. 13. 09:51
 7/17 anonim ***** válasza:

tizenévesen ez még nem akkora gond, de ha össze akartok költözni gondolom több vagy. És igen, jó lenne ha főznél...


Minden nap rendelni vagy venni a kaját iszonyú sok pénz. Számolj csak utána, a legolcsóbb kifőzdékben is 700-1000 forint körül van egy ebéd pl / fő és ketten vagytok.

Az 2800 forintot jelent naponta ebédre és vacsorára, CSAK ezekre. Ez 84.000 forint havonta! Ennyira jól kerestek, hogy futja rá? Mert 40-50.000ből sokkal jobb kajákat főzhetnél otthon. Az egy évbe több százezer forint megtakarítást jelent.

2010. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Hát azért nem akarom, mert nem megy, de lehet

azért nem megy, mert nem akarom :D"


Képzavar. :) Gyere tisztába önmagaddal. :)


Egyébként, amit a pénzről írtak, abban teljesen igazuk van. Bizony, kaját rendelni máshonnan nagyon nem olcsó.


Ha minden kötél szakad, akkor pizza. :) Annál jobb ebédet nem is tudok elképzelni. Utána fagyi. :) Nyam-nyamm. Persze, ez is nagyon-nagyon drága hosszú távon.

2010. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy szakácskönyvet, és kezdj el főzőcskézni, ha valamiben elakadsz, vagy nem értesz, akkor pedig hívd fel apukádat, biztos szívesen segít. Vagy kérd meg, hogy üljetek le, és írjatok le több receptet, amiket meg tudnál főzni. Így biztos úgy lenne megfogalmazva, hogy meg tudd csinálni.

Egyébként sok fiút nem zavar, hogy a barátnője nem tud főzni, de hidd el, hogy jól esik egy férfinak, ha egy munkával teli nap után egy meleg finom vacsora várja otthon, amit az ő felesége/élettársa/barátnője csinált.

2010. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Korábban én sem főztem, nem is szorultam rá meg nem akartam. Most viszont már rászorulunk mert tényleg nem lehet mindig kaját rendelni.

Azt hittem nem tudok főzni, de kiderült, hogy mégis tudok, bár leginkább egyszerűbb kajákat szoktam választani a netről, néha 1-1 nehezebbet.

Mivel a barátom segít így annyi idő sem megy el vele.


Szóval ha esetleg olyan barátod lenne majd aki szeretné ha főznél neki, akkor kezdd egyszerű kajákkal amiket nehéz elrontani, ha nekem kb 0 tapasztalattal sikerült, Neked is menni fog.

2010. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!