Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeskedik, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeskedik, vagy lehet ebből valami? Bővebben lent. Segíítség. Fontos!

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel jóba vagyok,de kezdek többet érezni iránta és valamelyik nap messengeren beszéltünk és irja,hopgy enm szereti azokat a csajokat akik erősebbek nála,mert én jarok edzoterembe.s mondom,hogy enm vagyok erősebb s mondja,hogy de.erre én:akkor ne szeress.

Ő:én szeretlek,te enm szeretsz ..

vagyish nekem nagyon teteszel de én neked egy kicsit sem...:(

S írtam,hogz vagyigen...s azóta is mindig puszis smileykáks minden...szerintetek mit tegeyek?most mit akar?


2010. jún. 10. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ÉLŐBE BESZÉLJ VELE.

az msn az szar.

2010. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyértelmű h csak szórakozik veled.de majd meglátod.
2010. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
NEm az a szorakozik velem tipus.egyaltalan.nagyon rendes gyerek.
2010. jún. 10. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne bízz a sunyi sárga szmájlikban =) és mindenképp harcold ki, hogy skype-ra is felvegyen XD


Kicsit komolyabban... érthető hogy zavarja hogy jobb formában vagy nála, de ez nem a Te hibád, inkább győzd meg hogy mozogjon ő is, ha egy kicsit megemberesedik, az csak jót tesz az önbizalmának, motiválhatod nyugodtan azzal, hogy szereted ha egy fiú nem hanyagolja el magát. Ugye jól gyanítom, ez így is van? Keress valami olyat, amiért egy picit Te is felnézhetsz rá, attól majd nem érzi magát olyan aprónak =) ha foglalkozol vele és nem esel túlzásokba, biztosan hálás lesz, ha nem, akkor az azért lehet, mert még gyerek.

2010. jún. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ő jár k1-re.eu egy kűzdősport.itmos.szép.

az a kérdés,hogy van esélyem nála?

2010. jún. 11. 13:25
 6/7 A kérdező kommentje:
izmos*
2010. jún. 11. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom van esélyed, de ebből amit leírtál, a srác eléggé éretlen. Elképzelhető, hogy ez még vissza fog ütni. Az is elképzelhető, hogy csak játszik, bár én nagyobb esélyt látok arra, hogy komolyan gondolja.
2010. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!