Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem, vagy csak hülyéskedik?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam nagyon tetszik nekem, és úgyérzem hogy énis neki...

Csakhogy már van egy barátja, de ettől függetlenül úgytesz mintha járnánk, pl:. tesin hív be a lányöltözőbe vagy elkezdünk így hülyéskedni ha valami szerelemmel,szex-el kapcsolatos dolog van(egymásra nézünk és vonogatjuk a szemüldökünket)és aztis mondta hogy én tetszek neki legjobban az osztályból(pedig nemvagyok egy Alehandro).

Ha pl buszon megyünk és valami érdekeset látok akkor csak simán "rámmászik".Ha Üvegpörgetést játszunk és velem kapcsolatos dologa feladata azt bármikor megteszi (pl:. Ülj az ölébe,csókold arcon, öleld meg,vallj neki szerelmet stb.)de a többi osztálytársamat max megöleli.

Jah és Múltkor kirándultunk a sulival és hátul ültem én a lány és a barátja meg még 2 srác...

és a srác kb 10 perenként csókolgatta a lányt és a lánynak egy idő után már kezdett elege lenni belőle...

de aztán újra csókolóztak és ez nekem nagyon rosszul esik :'( (Nagyon féltékeny is vagyok ara a srácra)


2011. jún. 12. 02:03
 1/1 anonim ***** válasza:
csak le akar veled feküdni:D :,(
2011. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!