Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PLS. SEGÍÍTSÉG! Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PLS. SEGÍÍTSÉG! Nem tudom milegyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiu 16. Én 13 lány vagyok. Kölcsönösen bejövünk egymásnak. És Barátok vagyunk de én ennél többet szeretnék és szerintem ő is mert ahogy rám mosolyog az olyan.. :D Ésss.. Szinte minden nap találkozunk a buszmegállóban és szoktunk beszélgetni de csak ugy h ha ő jön oda amikor én ott vagyok egyik haverommal én nem "merek" oda menni nem tudom h mit mondjak.. Meg h a haverja mit mondani h én odamegyek.. És jelzésként h én többet szeretnék mint barátság pusziljam meg vagy ne?! Vagy más ötletek?!

HOLNAP EGYÜTT FOGUNK SÉTÁLNI A VÁROSBA SULI UTÁN.. MI LEGYEN?? Puszi/Csók/Ölelés/Fogjam meg a kezét???

Hogyan?

Lécci segitsetek nagyon parázok..


2010. febr. 28. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még,a boldog gyerekkorod lesz oda,inkáb még játszadozz barátnőkkel,sportolj stb....
2010. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megfogod a kezét, majd megcsókolod, ennyi
2010. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is higgadj le, másodszor szeresd meg a spontán dolgokat. Minden adni fogja magát, egy találkozót ritkán lehet leszervezni előre.
2010. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de mit fog hozzá szólni ha megcsókolom? Mert nem tudom menyire fog menni ha nem egymással szemben állunk és ha közeledek és elrántja a fejét..
2010. febr. 28. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös a vonzalom miért fordítaná el?
2010. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nem tudom hogy közeledjek felé valamivel ugye magasabb is..
2010. febr. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!