Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom a távkapcsolatot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom a távkapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoktunk találkozni.
2010. nov. 11. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szakíts!
2010. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyi információval aztán ember legyen a talpán aki tud neked segíteni:P de a válaszom az, h úgy mint én, ügyesen:P
2010. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Futurare ***** válasza:
főzzél szárazbabot eleget...
2010. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsiban élek,lassan egy éve. Minden héten 2 napot töltünk együtt. Persze sokkal többre vágyunk, és amint lesz lehetőségünk az összeköltözésre megoldódik ez a probléma. Szóval csak kitartás, ha szeretitek egymást, akkor megoldjátok, kibírjátok az időt amíg nem találkoztok. Persze szakíthatsz is, de akkor szerintem nem is szereted igazán.
2010. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi havonta találkozunk 3-5 napot, és már majdnem három éve megy. tökéletes, fantasztikus, csodálatos, mesés, de piszok nehéz. de márcsak másfél év és ideköltözik budapestre:)


21 L

2010. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de jó nektek! mi lassan 1 éve járunk de még nem vagyunk felnőttek, összeköltözésről még szó se lehet

2-3 hetente tudunk találkozni 2 napra

de szerencsére őszi szünetben 6 napra is tudtunk :)

szakítani nem szeretnék, ahhoz túlságosan szeretem :( :)

csak annyira rossz amikor nem lehetünk együtt :(

de tudom hogy sok mindenkinél ugyanez a helyzet, és ez megnyugtató kicsit

2010. nov. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!