Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami megölhet egy távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk a barátnőmmel, kb 120 km.

Diákok vagyunk, tehát nem megy vmi jol az anyagi rész.

De nagyon szerelmesek vagyunk, és nagyon szeretjük a másikat...:)

Azt szeretném, ha minél tovább tartana kettönk közt a dolog, és ki akarom kerülni azokat a hibákat, amik a kapcsolatunk végéhez vezetne...

19/F

17/L

és idestova 3 hónapja járunk.


2011. okt. 20. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
koztunk is 1oo km van, de egészen jol mukodik, h lekopogjam.. :DD kopp, kopp, kopp...... az olheti meg ami minden más kapcs. ot is.. megcsalas..
2011. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hiszek a távkapcsolatban, ezért szerintem az önmagát öli meg :(
2011. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
utolsóval értek egyet
2011. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A távolság.
2011. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
pl Freddy, Jason...
2011. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A távolság.

Hogy nincs ott az a valaki, aki kéne, akkor, amikor szükség volna rá. Hiába van ott két nap múlva, az nem ugyanaz.

Az elmaradt találkák. Megbeszélitek, aztán valakinek közbejön valami, amiről talán nem is tehet, és ugrott a dolog. Csalódottság a köbön.

És egy idő után mindig van valaki a közelben, aki ott van, amikor kell...

Azt figyeltem meg, hogy távkapcsolat fél évnél tovább 20 éves kor felett képtelen működni az esetek többségében. Akkor vagy összeköltözés, vagy szakítás.

2011. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

A távkapcsolatot a távolság öli meg :O

Hogy nincs ott a másik minden pillanatban mikor szükséged lenne rá... Meg más beszélgetni csetelni mint élőben találkozni... A testvéremék 3 évig voltak együtt és a lány kirepült Dániába tanulni. Mondanom sem kell mi lett a vége :)

2011. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi két és fél évig voltunk távkapcsolatban,kb. 230 km volt köztünk.

Eleinte nem tudtunk sokat találkozni csak néhány havonta. Később megoldottuk,minden hétvégén találkoztunk. Egyik héten én mentem hozzá,a másik héten meg ő jött hozzám.

Most már viszont közel vagyunk egymáshoz.

Nem mondom,hogy könnyű volt,de megérte várni.

Nekünk különösebb gondjaink nem voltak, "csak" a távolság.

Nem veszekedtünk,napközben sms-eztünk,délután telefonáltunk,este skype-oltunk és utána még telefonáltunk.

Szerintem igazából,ha nagyon szeretitek egymást és kitartotok egymás mellett,akkor nem lehet gond.

Lesz olyan,hogy elviselhetetlenül fog hiányozni.

Egyébként próbáljátok meg kitűzni a találkozás napját előre,úgy könnyebb várni.

Sok boldogságot nektek! :)

2011. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

A távkapcsolat-ban csak a táv a valóságos. A kapcsolat csak illúzió.

34 ffi

2011. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is működik a dolog,nem könnyű,a távkapcsolatot szerintem csak azok bírják ki,akik nagyon sok türelemmel rendelkeznek,illetve tényleg nagyon szeretik a másikat...az a dolog,ami leginkább megölheti a távkapcsolatot az én véleményem szerint,az a féltékenység...én olyan vagyok,hogy ha együtt vagyunk,akkor megpróbálok minden percet kiélvezni,és megbecsülöm az együtt töltött időt...
2011. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!