Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összeköltözés mennyire árt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összeköltözés mennyire árt a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A barátommal egz éve es pár honapja járunk, én hoyya költöztem. miota nála lakom másként viselkedik velem. syerintetek az összeköltözés nem tett jot? És még csak 18ak vagyunk...
2010. nov. 11. 13:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

kedves 14:15ös fiu vagyok és 26 de ne zavarjon. amugy csak azé

rt irtam mert van aki nem ismeri eléggé a párját csak összeköltözésnél és hamar össze vesznek vagy minden jol alakul. hallottam ilyet is olyat is. én meg vagyok a páromal. te meg 30 évesen is kevés inteligenciával birsz. xD

2010. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!