Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összeköltözés mennyire árt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összeköltözés mennyire árt a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A barátommal egz éve es pár honapja járunk, én hoyya költöztem. miota nála lakom másként viselkedik velem. syerintetek az összeköltözés nem tett jot? És még csak 18ak vagyunk...
2010. nov. 11. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ártani nem árt, mert kiderül, hogy valóban összeilletek-e. Másképp, "járással" ezt nem lehet megtudni. Talán kicsit fiatalok vagytok még az összeköltözéshez, ebben a korban szerintem ez túl nagy kötöttség.


26/N

2010. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül árt. vagy össze vesztek vagy minden jol alakul. Azért változik mert minden nap lát. És máshogy kezel. Persze nem rossz értelemben. de lehet rossz oldala is.
2010. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

addig jo amigcsak randizgattok hiddel tapasztalat.

ha összeköltöztök egy idö után soklesz a másikbol ellaposodik a kapcsolat. már nemlesz az a varázs hogy mikor látom megin mitvegyekfel hogycsináljam meg a hajam hogyfogok neki tetszeni most holtalizunk. ez mind megszünik nemlesz az a kis izgalom hogy de várom a holnapt legyen már 2otra mondjuk. lassan megszünik az a bizsergés. és azon kapod magad hogy te nemazt akarod nézni a tvbe amit egy idöután undoritani fog ha oda pukizik melléd:). ha náthás és eljátsza a halálos beteget mind mindenférfi. ha elszorja a koszos cuccait. hiddel csak elrontja a dolgot egy idö után. ezeket nem az elsö fél egy évbe veszed majd észre hanem olyan 2évkörül de ez változo. 18l

2010. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

ma 14:03


Elég sok sületlenséget összeírtál. :D Tudod, ha szeretsz valaki, akkor akárhogy is áll a hajad, akkor is szereted. :)


Az meg, hogy megunják egymást, nos, intelligens ember tudja, hogy nem szabad a nap 24 óráját együtt tölteni. De általában nem is lehet, hisz az ember vagy tanul, vagy dolgozik.

2010. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kedves 14:03-as! 18 évesen k...va nagy tapasztalatod lehet. Én 30 éves vagyok és 3 éve házas. A mai napig minden nap ugyanolyan izgalommal várom haza a páromat munkából, ugyanúgy szeretem ha nem jobban. Ha az ember szereti a másikat igazán és őszintén akkor együtt él a hülyeségeivel, bogaraival. Elfogadja a másikat olyannak amilyen és nem próbálja megváltoztatni.
2010. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
30évesen kár hogy nemtudsz kulturáltan fogalmazni lett volna idöd megtanulni!
2010. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
69%
Látom neked meg a helyesírás gyakorlására nem volt időd.
2010. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

14:03as vagyok

több mint három és fél éve vagyok a párommal. abbol 2éve lakunk együtt. nekem ez véleményem tudod van az a mondás hogy lakva ismerni meg az embert. szerintem ez nagyon igaz én a saját tapasztalatomat irtam. nemtudom mitkell rekramálni azért mert neked más a tapasztalatod most nemvagyunk egyformák. ennyi!

2010. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egy vízválasztó. Akkor derül ki, hogy együtt tudtok-e élni. Nagyon fontos lépés, amit az emberek többsége elhamarkodottan tesz meg.
2010. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én félig-meddig egyet értek 14:03-al. nálunk pont ugyan ezek voltak. fél év után költöztünk össze, decemberben lesz 3 éve. az első 2-3 hónap maga volt a rózsaszín köd, aztán jöttek a fent említett problémák kiegészülve pár másikkal. viszont úgy gondolom, hogy akik nem illenek össze, azok itt meg is akadnak, és azt mondják, hát sajna mi nem vagyunk összevalók. nálunk is voltak nagy hullámvölgyek, de átbeszéltük, megoldottuk, valamelyik maradt, de elfogadtuk és hozzáalkalmazkodtunk, van, amelyiken gyökeresen változtattunk. ez így működik nekünk 3 éve:)
2010. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!