Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoldás lehet az összeköltözés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lehet az összeköltözés?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,én még tanulok.Egy ideje már nem nagyon keres,ha együtt vagyunk akkor is olyan semmilyen az együtt töltött idő.Nekem fáj,mert nagyon szeretem.Mikor szóvá tettem,akkor azt mondta,hogy neki nincs kedve elszaladgálni hozzám(megjegyzem pár utcára lakik tőllem).ő azt akarja,hogy költözzem oda ahol ő él a szüleivel és nem akarja megérteni,hogy nem akarok a szülőkkel élni.23 éves lány
2011. okt. 2. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ellaposodtatok.Az összeköltözés nem megoldás.
2011. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

egy rossz kapcsolatot az tehet még rosszabbá,ha összeköltöztök.Ez olyan,mint amikor egy rossz házasságban a egy gyerektől várják a csodát.

20l

2011. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most nem vagy fontos neki annyira, hogy elmenjen hozzád, mert lusta disznó, akkor ez csak romlani fog. Mi más városban élünk párommal, mégis utazunk egymáshoz amikor csak lehet.


22N

2011. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ettől csak még jobban ellustulna.
2011. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valakit szeret az ember, azért szivesen ''szaladgál'' pár utcát. Szerintem is laposodik már ez a kapcsolat. Meg eleve, butaság lenne úgy összeköltözni, h a szülőkkel élnétek együtt. Nagyom rossz ötlet, pláne ha mondod h már az együttlétek se az igaziak.
2011. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt az idő ,hogy szakítsatok!

Ha csak pár utcányira lakik Tőled akkor azon az összeköltözés semmit nem fog segíteni!!!

Max annyit megtehetsz hogy többször mész le Te hozzá!!!

De szerintem nem érdemes erőltetni,mert csak a lehetőségeket lopják el Tőled!

2011. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mások egy országhatárt is átlépnek a szerelmük után.
2011. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!