Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Szóval 19/F vagyok. Álatlánosba volt egy lány, mindíg tetszett fullra szerelmes voltam belé, csak eléggé gyökér voltam: 1. inkább csak hülyéskedtem, játszottam és nem csajokkal foglalkoztam. 2. nem is mertem elhívni. Hát elég furcsa volt a viszonyunk tulajdonképpen állandóan egymást néztük, mosolyogtunk ha megláttuk egymást, mindíg kerestük egymás tekintetét, ha mondjuk reggel beértünk suliba. Ha mondjuk büntetésből elküldtek valami iskolamunkára ő is jött magától velem, pedig nem kellett volna... Sokat beszéltünk, sok olyan dolgott mondott, amit max páromnak mondanék el, mintha ezzel akart volna felizgatni, vagy nemtudom...:P Viszont nem tudom, hogy most csak szórakozott, vagy tényleg tetszettem neki, nem tudtam soha biztosan leszűrni, hogy igen, vagy csak úgy vagyunk. Közbe volt egy barátja akivel többször összejött rövid időkre. Most eltelt 5 év találkoztam egyik rokonával aki teljesen úgy néz ki mint ő, és most megint csak ő jár a fejemben. Most ha találkoznék vele biztos, hogy elhívnám. Kíváncsi vagyok mások véleményére, hogy akkor tulajdonképpen mi is volt ez, lehet-e esélyem. Kössz a válaszokat.
2010. nov. 11. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha minden úgy van, ahogy leírtad, és szabad a csaj, akkor még jó, hogy van esélyed haver!

Először csak dumálgassatok, nosztalgiázás, "Mi van veled?", "igen, igazad van"... Aztán szép lassan térj a tárgyra, de ne szavakkal, hanem tekintettel, és nagyon finom és diszkrét érintésekkel. Ha küldi a régi jeleket, akkor csók.

Ja, még valami. Ha tényleg nagyon komolyan veszed a dolgot, akkor inkább ne keresd fel, hanem rendezd úgy, hogy találkozzatok. (ő higgye azt, hogy csak véletlenül) Kezdj vele beszélgetni...

Ha az első találkozásnál nem mutat érdeklődést, valahova siet, akkor ne erőltesd!!!

Hozz össze még egy "véletlen" találkozást, és próbáld meg újra! Ha még mindig nem mutat érdeklődést, akkor addig ismételd a dolgot, amíg meg nem unod, vagy meg nem győződtél róla, hogy már semmi sincs.

De szerintem menni fog a dolog elsőre is. HAJRÁ!

2010. nov. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisnita ***** válasza:
Szerintem is simán van esélyed! Próbáld megkeresni a lányt!!!! Sok sikert! Szia
2010. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia
2010. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ott, ahol, akkor,amikor!
2010. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!