Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne ezt folytatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ezt folytatni? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal.Szeretem és úgy érzem Ő is engem.

Mostanában nagyon sokat vitatkozunk,sokszor megsért és csinált egy elég csúnya dolgot pár hete,amit sokan meg sem bocsájtottak volna(Nem megcsalás vagy tettlegesség)

Szóval ha összeeszünk elég csúnya dolgokat mond,de aztán mindíg "rájön hogy hibázott",hogy a szavaival éljek és mindíg visszakönyörgi magát,hogy ne legyen vége meg szeret és még nem volt ilyen tökéletes barátnője meg ami ilyenkor lenni szokott.

Biztosan rátesz,hogy heti 3szor 12órába dolgozik és én is feszült vagyok bizonyos dolgok miatt.

Ő nálunk lakik(Anyám én és Ő már 2éve)és ha szakítunk nem lenne hová mennie,szinte itt nőtt fel.

Szünetet ezen okból kifolyólag nem kérhetek.

Már nem tudom érdemes -e így folytatni és ha nem akkor hogyan tovább?Mégse tehetem utcára,ezt sosem tenném.


2010. nov. 10. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

mond meg neki hogy változzon meg vagy mehet az utcára

amúgy ha 3 éve együtt vagytok akkor már nem illik feladni :)

2010. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen igazad van,remélem rendeződik.Köszönöm a válaszod:)
2010. nov. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!