Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szerelmes vagyok belé, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerelmes vagyok belé, ő csak nagyon jó barátként tekint rám. Változhat ez? Érdemes így folytatni?

Figyelt kérdés

Még tavaly előtt nyáron megtetszett egy 19 éves fiú. Tavaly egy gimibe jártunk és egy városban lakunk, de ő észre sem vett. Aztán tavaly nyáron a legjobb barátnőmmel rendszeresen lejártunk a fociedzésekre, amin ő is edzett. Egyszercsak "csoda történt" és megismerkedtünk és a fociedzéseken mindig beszéltünk 1-2 szót, aztán msn-en is egyre gyakrabban beszéltünk. Aztán összejött egy lánnyal, aki régóta tetszett neki és közben egyre erősebb lett a barátság köztünk. Részéről tényleg csak barátság, részemről viszont több, de nem mutattam semmit, hiszen ott van neki a barátnője...

Aztán 1 hete felhívott, hogy nincs-e kedvem elmenni a közeli kávézóba. Ott találkoztunk. Részeg volt. Összevesztek a barátnőjével lehet, hogy végleg. Azért hívott, hogy ezt elmondja. Életemben először láttam őt elérzékenyülni...Aztán végre történt olyan dolog is, amire olyan régóta vártam. Azt mondta el tudná képzelni magát velem. De részeg volt, szóval nem jelent semmit... Azóta viszont megbeszélték, hogy tartanak egy kis szünetet a barátnőjével, én meg elkezdtem újra reménykedni, hogy talán van esélyem... De a részegen elejtett megjegyzésen kívül sosem mondott vagy tett olyat, amiből arra következtethetnék, hogy ő is többet érez irántam...Mit csináljak? Maradjunk barátok? Vagy valljam be neki az érzéseimet (na ez az amit nem merek megtenni, de ha nem lesz más megoldás...)? VAgy mi legyen? Segítsetek (bocsi, hogy ilyen hosszú lett)

17/L


2011. márc. 18. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd, részeg volt, kiborult, csalódott, elkeseredett, magányos. Te ott voltál neki meghallgattad, jól esett. A legvalószínűbb, hogy ezeknek a tényezőknek az összessége hatott rá így, hogy ilyet mondott.

Szerintem várd ki a végét. Mert ha most kitárulkozol, ők meg kibékülnek a barátnőjével, akkor még a barátságát is elveszíted.

Ha végleg szakítanak, akkor esetleg megemlítheted most már te, hogy el tudnád képzelni vele.

2011. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
őszinteség
2011. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A "szünetnek" sokszor van szakítós vége. Ami annyit tesz, hogy utána tiéd a pálya, és mint mondta, kapható lenne rá, részeg ember, és a kisgyerek megmondja az igazat :)
2011. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De elötte semmiképp se közeledj felé szerintem.. Mert (mint első mondta) rosszat tenne a barátságnak is..
2011. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. márc. 18. 20:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából az is aggaszt ezzel a vallomással kapcsolatban, hogy eddig nem voltunk ennyire jó viszonyban, hogy pont engem hívjon, ha valami problémája van. Sok barátja van és köztük sok lány, én is csak 1 vagyok közülük, szóval csak a részegség miatt hívott pont engem, tehát az a mondat is csak az alkohol miatt volt...
2011. márc. 18. 21:15
 7/9 Ixdecske ***** válasza:
Én is így voltam a jelenlegi barátommal ő azt mondta csak barátilag szeret és barinőm mondta h mondjam el neki h én szeretem és konkrétan szerelmet vallottam neki ekkor még nem volt semmi pár hónappal rá udvarolni kezdett nekem majd pár hét alatt összejöttünk 6 hónapja vagyunk együtt boldogan és szerelmesen:)
2011. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jajj de jó nektek, gratulálok :)

Remélem velünk is majd hasonlóképpen lesz :)

2011. márc. 20. 20:12
 9/9 Ixdecske ***** válasza:
Köszi és remélem is barátságból lesznek a legcsodásabb szerelmek:)
2011. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!