Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megis mit akar? Nem ertem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mit akar? Nem ertem, pedig tobbszor is kerdeztem de a valasz semmi.

Figyelt kérdés

arrol lenne szo,van egy helyes fiu akivel meg a nyaron talalkoztam,jol egyeztunk minden,es most ujra talalkoztam vele,jott tobbszor is hoozzam,elvagyunk eleg jol,mint akik jarnak de megsem,semmi,(lefekudtunk)kerdeztem is tole hogy mit akar,mi legyen kettonk kozt,valami komolyabb,de aztmondta hogy nem,mert nem akar kapcsolatot,de en Szeretem nagyon is...elso igazi talalkozasunk meg nyaron volt kulfoldon,aztan en hamarabb hazajottem,o csak oktoberbe jott haza,el is jott hozzam tobbszor is,elotte en hivtam,es szolt is hogy jon,de multheten csak csorog a telefonom es mondja hogy nezek ki az ablakon,es hat mar ittvolt nalam,egy szo nelkul,es a napokban is beszeltem vele es mondta hogy jon 7vegen hozzam.En ennek nagyon orulok,hisz szeretem,de megsem ertem o mit akar tolem,legalabbb tetszem neki?vagy kesobb komolyabban gondolna?szerintetek..



es mindenkit nagyon szepen kerek hogy csak normalis valaszokat irjatok:) egy zaklatott lany:( ...


2010. nov. 10. 21:47
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
utolso ez szep volt:)gratulalok:)es koszi,ki is probalom
2010. nov. 13. 00:37
 22/22 anonim ***** válasza:

oké! csak ügyesen! és még egy: én is szerelmens voltam ám a pasiba,de megkeményítettem magam,mert suerettem vele lenni,de ezt nem akartam h lássa mert h ő nem akar járni ugye :)


én dukkolok neked!!! :)

2010. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!